KAZAR
Dział IT
Junior IT Assistant

Miejsce
Przemyśl
Czas
od czerwca do września
Liczba staży
Liczba staży: 1
Wynagrodzenie
4500 zł / m-c

IDEALNY KANDYDAT TO:

• Osoba komunikatywna, gracz zespołowy
• Osoba niebojąca się wyzwań i napotkanych błędów
• Osoba otwarta na współprace między zespołami chętna nauczenia się zarządzania priorytetami w codziennej pracy
Nie musisz mieć skończonego konkretnego kierunku studiów czy twardych umiejętności – wszystkiego Cię nauczymy! To, co się dla nas liczy na etapie rekrutacji, to Twoja postawa, zaangażowanie, entuzjazm i świeże spojrzenie!

CEL/PROGRAM STAŻU:

– Osoba będzie realizować zadania pod okiem specjalistów Działu IT dotyczące bieżącego rozwiązywania problemów wynikających z codziennego działania i funkcjonowania firmy
-Będzie uczestniczyć w realizacji projektów realizowanych przez Dział Wsparcia dotyczących oprogramowania wdrażania sprzętu i nowych technologii
Szukamy osoby, która zostanie z nami na dłużej. Dlatego jeśli sprawdzisz się na stażu (a my Ci w tym pomożemy!), chętnie zaproponujemy Ci dalszy rozwój kariery w naszej firmie!

ZADANIA STAŻYSTY:

Poprowadzimy Cię krok po kroku przez tajniki pracy działu Help Desk w branży e-commerce oraz stacjonarnej gdzie wysoka sprawność infrastruktury IT ma krytyczne znaczenie dla sukcesów biznesowych. Będziesz pod naszą opiekę, na miarę swoich umiejętności, które będziesz z dnia na dzień rozwijać.

O pracodawcy

Jest wiodącym, światowym dostawcą eleganckiego i ekskluzywnego obuwia oraz akcesoriów, które są symbolem elegancji i luksusu. W swoim portfolio posiadają luksusowe produkt takie jak: obuwie, torby, walizki, akcesoria, perfumy oraz linię produktów Home Fragrance. Produkty firmy Kazar wyróżniają się nie tylko nowoczesnym designem, ale także najwyższą jakością wykonania i dbałością o każdy detal.

 

Firma Kazar zdobyła silną pozycję na rynku dzięki wieloletniej tradycji oraz działaniu w zgodzie ze światowymi trendami. Od 1990 roku konsekwentnie budują wizerunek i reputację, dzięki czemu są jedną z najszybciej rozwijających się marek w Europie.

 

Jak mówią o sobie: “Przekształcamy standardy branży, redefiniując pojęcie dostępności luksusu, tworząc produkty najwyższej jakości i w zgodzie ze światowymi trendami, które są osiągalne dla każdego, kto dąży do osiągnięcia mistrzostwa w swoim życiu.”