GRUPA PRACUJ
Programista/ Programistka .NET

Miejsce
zdalnie
Czas
4 msc. (start cze/lip 2024)
Liczba staży
Liczba staży: 1
Wynagrodzenie
4700 zł / m-c

Wymagane

  • C#
  • .NET
  • SQL

Mile widziane

  • TeamCity
  • Octopus Deploy
  • Git
  • Kibana
  • Consul
  • Docker

Twój zakres obowiązków

  • Implementacja nowych funkcjonalności w aplikacjach
  • Praca nad istniejącym kodem
  • Dbałość o wydajność i stabilność aplikacji
  • Wsparcie w testowaniu funkcjonalności
  • Efektywne wykorzystywanie gotowych bibliotek

Nasze wymagania

  • Dostępność na 4-miesięczny staż od 1 czerwca, 15 czerwca lub 1 lipca
  • Podstawowa znajomość technologii C#/ .Net
  • Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych
  • Chęć dalszej nauki i rozwoju

  • Znajomość platformy Azure
  • Znajomość podejścia TDD

Podział czasu pracy

  • 75% development
  • 10% bug fixing
  • 15% spotkania

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 8

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Zawieramy umowę zlecenie na 4 miesiące
  • Oferujemy pracę zdalną lub hybrydową w godzinach 8:00 – 16:00/ 9:00 – 17:00
  • Oferujemy możliwość nabycia umiejętności praktycznych pod okiem doświadczonych członków zespołu

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u

Stack Technologiczny

Pracujemy w nowoczesnych technologiach:

Front: React.js, Redux, JavaScript, TypeScript, Next.js

Backend: .Net 6 , kubernetes

Działamy w Azure z bardzo dobrze i sprawnie działającym procesem deploymentu w pełni opartym na AzureDevops

Etapy rekrutacji:

  1. Rozmowa telefoniczna z Rekruterką
  2. Spotkanie z Managerką zespołu i jednym z członków zespołu
Rekrutacja zakończona

O pracodawcy

Firma została założona w 2000 roku przez grupę przyjaciół i ich budżet na start wynosił około 4 tysięcy złotych. Po ponad 20 latach funkcjonowania na rynku Grupa Pracuj SA warta jest ponad 1,1 miliarda złotych, tworzy ją ponad 1000 specjalistów. Z jej usług korzysta aktywnie ponad 60 tysięcy pracodawców, a serwisy firmy odwiedza ponad 7 mln użytkowników miesięcznie. Mimo imponującej skali firma nie tylko nie straciła ducha przyjacielskiego i partnerskiego nastawienia do drugiego człowieka, ale zrobiła z tego jeden z filarów kultury organizacji.

Grupa Pracuj jest jedną z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej – to wiodący dostawca rozwiązań internetowych wspomagających firmy w rekrutacji i budowaniu wizerunku pracodawcy. Grupa jest nie tylko właścicielem marki Pracuj.pl, ale też marek tworzących cyfrowy ekosystem dla świata HR – eRecruiter, The protocol, Worksmile, ,softgarden i absence.io działające głównie w Niemczech  i działająca od 15 lat w Ukrainie Robota.ua.