INTEGER GROUP SERVICES (INPOST)
Biuro HR
Stażysta/-tka w Biurze HR

Miejsce
Kraków
Czas
lipiec-sierpień
Liczba staży
Liczba staży: 1
Wynagrodzenie
4500 zł / m-c

IDEALNY KANDYDAT TO:

Jeśli jesteś studentem/-ką kierunku związanego z HR i/lub ciekawi Cię pełen wyzwań cykl życia pracownika w organizacji, to ta oferta jest dla Ciebie!
W słowniku #InPostTeam nie ma słowa „nuda” i „powtarzalność”, jeśli jesteś proaktywny/-a, elastyczny/-a i czerpiesz energię z codziennej pracy z ludźmi, to miejsce dla Ciebie. Stawiamy przede wszystkim na rozwinięte kompetencje miękkie, takie jak komunikatywność, otwartość i lekkie pióro. Przyda Ci się również umiejętność pracy z narzędziami takimi jak Excel czy PowerPoint. Jeśli masz już pierwsze doświadczenie w obszarze rekrutacji lub komunikacji wewnętrznej – będzie to dodatkowym plusem. Przede wszystkim stawiamy jednak na motywację i otwartość na codzienną pracę z ludźmi.

CEL/PROGRAM STAŻU:

Nasz biznes rozwija się błyskawicznie a Biuro HR to serce organizacji, które nadąża za tym tempem, równocześnie tworząc inspirujące środowisko pracy dla naszych pracowników. W #InPostTeam staż to nie tylko okazja do nauki, ale także do aktywnego uczestnictwa w procesach, zdobywania doświadczenia i rozwijania się w dynamicznym środowisku.

Podczas stażu nie będziesz jedynie obserwować i uczyć się w teorii – weźmiesz aktywny udział w projektach, otrzymasz swoje indywidualne zadania, sprawdzasz się w roli specjalisty/-tki, a na koniec (mamy nadzieję) wyciągasz cenne wnioski i ustalisz kolejne cele, które pomogą w rozwoju Twojej ścieżki zawodowej.

ZADANIA STAŻYSTY:

Co czeka Cię podczas stażu?

Wdrożenie i poznanie organizacji:
Rozpoczniesz od ogólnofirmowego onboardingu. Poznasz kulturę organizacji, wartości i cele, zaczynając swoją przygodę z #InPostTeam.

Zespół i obszary HR:
Będziesz miała/miał okazję zagłębić się w codzienne funkcjonowanie Biura HR, współpracując z zespołami skupionymi na różnych obszarach (rekrutacja, komunikacja wewnętrzna, projekty HR). Dzięki temu zdobędziesz wszechstronne doświadczenie.

Różnorodność perspektyw:
Twój staż nie będzie jedynie współpracą z zespołami obszaru HR. Będziesz pracować z Managerami, kandydatami i innymi uczestnikami procesów HR, dzięki czemu spojrzysz na organizację z różnych perspektyw.

Projekty cyklu życia pracownika:
Weźmiesz czynny udział w projektach związanych z cyklem życia pracownika, ucząc się od A do Z, jak tworzymy inspirujące środowisko pracy. Otrzymasz także własne zadania do realizacji.

Wsparcie i „Buddy”:
Nie będziesz sam/a! Otrzymasz wsparcie od doświadczonego zespołu i zostanie Ci przydzielony opiekun, czyli „buddy”. Zawsze możesz liczyć na pomoc i cenne wskazówki.

Regularne podsumowania:
Dla nas ważne jest, abyś osiągał/-a kolejne kroki w swoim rozwoju. Dlatego będziemy się regularnie spotykać, aby omawiać projekty, postępy i wyznaczać kolejne małe kroki w Twoim rozwoju!

Rekrutacja zakończona

O pracodawcy

Krótki opis firmy

 

Praca w #InPostTeam to praca wśród najlepszych liderów na międzynarodowych rynkach. Jako InPost Group działamy pod dwoma markami InPost  i Mondial Relay.

Poza Polską jesteśmy obecni we Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii, Włoszech i w krajach Beneluxu. InPost Group to zespół ludzi, który jest konkretny, proaktywny, tworzący innowacyjne produkty a przede wszystkim, zorientowani na efekt biznesowy naszych działań.

Głównym corem naszej działalności są urządzenia Paczkomat, które od lat produkujemy i projektujemy we własnym zakresie. Dodatkowo stale rozwijamy nasze portfolio usług i wprowadzamy na rynki nowe rozwiązania ułatwiające życie milionom ludzi. Być może sam/a jesteś jednym z naszych klientów 🙂.

Chcemy w jak największym stopniu korzystać z różnorodnej współpracy. Dla nas różnorodność oznacza, że nasi pracownicy i kierownictwo odzwierciedlają różne płcie, narodowości, kultury, pokolenia, grupy etniczne, umiejętności i pochodzenie społeczne. Pragniemy również w pełni rozwijać potencjał naszych talentów i zapewnić wszystkim takie same możliwości. Staramy się, aby każdy pracownik i pracowniczka InPost Group niezależnie od wykonywanej przez siebie pracy i zadań czuł/a się widoczny/a i słyszany/a.

Mocne strony firmy

Najmocniejszą stroną naszej organizacji jest dążenie #DoCelu razem jako, jedna zgrana drużyna. Czujemy ogromne wsparcie jakie daje nam praca zespołowa i idące na za nią wartości. Wybierając prace w InPost, możesz być pewny/a, że nie będziesz sam/a.

To, że jesteśmy innowacyjni i chcemy być pionierami napawa nas wzajemnie dumą ale i daje wiele możliwości na rozwój osobisty i zespołowy. Chcemy budować zaangażowaną organizację, która wspiera, motywuje i zachęca do działania.

 

Pracodawca w liczbach

+ 6000 pracowników w InPost Group

9 rynków w Europie

2 marki InPost i Modial Relay

+ 20 000 urządzeń Paczkomat w całej Polsce

9 własnych produktów 

 

Nagrody i wyróżnienia

Tytuł Marka Pracodawcy 2023

Certyfikat HR Najwyższej Jakości

6 Miejsce w Rankingu Forbes Najlepszy Pracodawca w Polsce branża Transport i Logistyka