Krótki opis firmy

 

Praca w #InPostTeam to praca wśród najlepszych liderów na międzynarodowych rynkach. Jako InPost Group działamy pod dwoma markami InPost  i Mondial Relay.

Poza Polską jesteśmy obecni we Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii, Włoszech i w krajach Beneluxu. InPost Group to zespół ludzi, który jest konkretny, proaktywny, tworzący innowacyjne produkty a przede wszystkim, zorientowani na efekt biznesowy naszych działań.

Głównym corem naszej działalności są urządzenia Paczkomat, które od lat produkujemy i projektujemy we własnym zakresie. Dodatkowo stale rozwijamy nasze portfolio usług i wprowadzamy na rynki nowe rozwiązania ułatwiające życie milionom ludzi. Być może sam/a jesteś jednym z naszych klientów 🙂.

Chcemy w jak największym stopniu korzystać z różnorodnej współpracy. Dla nas różnorodność oznacza, że nasi pracownicy i kierownictwo odzwierciedlają różne płcie, narodowości, kultury, pokolenia, grupy etniczne, umiejętności i pochodzenie społeczne. Pragniemy również w pełni rozwijać potencjał naszych talentów i zapewnić wszystkim takie same możliwości. Staramy się, aby każdy pracownik i pracowniczka InPost Group niezależnie od wykonywanej przez siebie pracy i zadań czuł/a się widoczny/a i słyszany/a.

Mocne strony firmy

Najmocniejszą stroną naszej organizacji jest dążenie #DoCelu razem jako, jedna zgrana drużyna. Czujemy ogromne wsparcie jakie daje nam praca zespołowa i idące na za nią wartości. Wybierając prace w InPost, możesz być pewny/a, że nie będziesz sam/a.

To, że jesteśmy innowacyjni i chcemy być pionierami napawa nas wzajemnie dumą ale i daje wiele możliwości na rozwój osobisty i zespołowy. Chcemy budować zaangażowaną organizację, która wspiera, motywuje i zachęca do działania.

 

Pracodawca w liczbach

+ 6000 pracowników w InPost Group

9 rynków w Europie

2 marki InPost i Modial Relay

+ 20 000 urządzeń Paczkomat w całej Polsce

9 własnych produktów 

 

Nagrody i wyróżnienia

Tytuł Marka Pracodawcy 2023

Certyfikat HR Najwyższej Jakości

6 Miejsce w Rankingu Forbes Najlepszy Pracodawca w Polsce branża Transport i Logistyka