TRIPLE ESPRESSO
Game development
QA Specialist

Miejsce
Warszawa
Czas
czerwiec, lipiec, sierpień
Liczba staży
Liczba staży: 1
Wynagrodzenie
4500 zł / m-c

IDEALNY KANDYDAT TO:

Zaangażowania i pasji do gier wideo: Szukamy kogoś, kto nie tylko gra, ale również rozumie branżę gier, szczególnie w gatunku tycoon. Jeśli dodatkowo lubisz piłkę nożną, to świetnie!

Umiejętności komunikacyjnych: Musisz efektywnie komunikować się zarówno wewnątrz zespołu, jak i z zewnętrznymi partnerami oraz dostawcami.

Znajomości języka angielskiego: Powyższa komunikacja będzie głównie odbywała się w tym języku, dlatego potrzebujemy od ciebie komunikatywności w mowie i piśmie.

Podstawowej wiedzy o grach i testowaniu: Rola, polegać będzie na wielu godzinach spędzonych na grze oraz wyszukiwaniu błędów w produkcji

CEL/PROGRAM STAŻU:

Możliwość nauki od branżowych ekspertów: Praca w zespole doświadczonych profesjonalistów, którzy są pasjonatami gier wideo.

Rozwój umiejętności zawodowych: Szansa na zdobycie praktycznego doświadczenia w zarządzaniu wydaniami i marketingu w branży gier.

Elastyczne godziny pracy: Zrozumienie potrzeb edukacyjnych i elastyczność w planowaniu godzin pracy.

Przyjazną atmosferę: Praca w otwartym i wspierającym środowisku, gdzie twoje pomysły i opinie są cenione, dyskusje odbywają się w kuchni, a konflikty rozwiązywane meczem ping ponga.

Możliwość zatrudnienia po stażu: Dla wyróżniających się stażystów istnieje możliwość dalszego zatrudnienia w naszym zespole.

ZADANIA STAŻYSTY:

Testować grę: Twoje testy funkcjonalne gry pomogą nam w jej doskonaleniu oraz budowaniu coraz lepszych rozwiązań w rozgrywce
Raportować znalezione błędy w funkcjonowaniu: Znalezione błędy wspomogą proces planowania napraw funkcjonalności przez zespół developerski
Sprawdzać poprawność wykonanych poprawek

O pracodawcy

Triple Espresso jest wynikiem naszego różnorodnego doświadczenia, które łączy pasję do sportu, wiedzę specjalistyczną w branży gier oraz skuteczny marketing. Nasza misja koncentruje się na podkreślaniu sportu jako zjawiska społecznego i kulturowego. Ukazujemy emocje z nim związane z nowej, niezbadanej perspektywy, tworząc niepowtarzalną grę wideo. Naszym celem jest opracowanie i wydanie jednego z najważniejszych tytułów w kategorii gier strategicznych, z wykorzystaniem oficjalnych licencji i wsparcia medialnego największych klubów sportowych.