Uczelnie

Materiały dla uczelni

Pod poniższymi linkami mogą Państwo pobrać materiały informacyjne dotyczące 21. edycji Programu Kariera. Przygotowaliśmy je specjalnie z myślą o uczelniach i dostosowaliśmy do zgłaszanych przez Państwa wymagań.

Zestaw grafik różnych rozmiarów

>>>Link do pobrania zestawu grafik<<<<

Plakat

Mogą go Państwo użyć w wersji elektronicznej lub samodzielnie wydrukować – wersja jest dostosowana do druku na sprzęcie biurowym, również w wersji czarno-białej.

>>>Link do pobrania plakatu w formacie PDF<<<<

 

>>> Link do pobrania plakatu w formacie PDF<<<<

 

Propozycja posta na Facebook, LinkedIn itp.

Proponujemy zamieścić post wraz z jedną specjalnie sformatowanych grafik (>>>zestaw grafik tu do pobrania<<<)

>>>Link do pobrania treści posta w pdf<<<

>>>Link do pobrania treści posta w txt<<<

Treść posta:

Studentko‼️ Studencie‼️

❗ Już możesz aplikować na staże w Programie Kariera – największym multikorporacyjnym programie płatnych staży w Polsce!

❗Blisko 120 miejsc stażowych w 50+ największych polskich i międzynarodowych firmach!

👉 Pełną listę staży i pracodawców 2024 znajdziesz na stronie programkariera.pl

Staże w 15 miastach 🇵🇱

Kilkunaście branż:

administracja, ⭐ analiza danych, ⭐ e-commerce, ⭐ finanse, ⭐ HR i rekrutacja, ⭐ inżynieria, ⭐ IT i programowanie, ⭐ logistyka, ⭐ marketing i sprzedaż, ⭐ obsługa klienta, ⭐ prawo, ⭐ PR, ⭐ media i reklama, ⭐ zakupy (procurement), ⭐ zarządzanie jakością oraz ⭐ zarządzanie projektami

Dlaczego warto wziąć udział w programie stażowym?

✅ indywidualny program stażu

✅ opiekun stażystki / stażysty

✅ wynagrodzenie minimum 4500 zł / miesiąc stażu

✅ niektóre firmy oferują więcej – nawet 7500 zł / miesiąc stażu

✅ mentoring

✅ badanie satysfakcji ze stażu – sam oceń swojego pracodawcę, jak jesteś zadowolona/y!

⚠️Nie czekaj do ostatniej chwili!

Pracodawcy na bieżąco przeglądają kandydatury, aby wyłowić talenty. Mogą zamknąć nabór wcześniej. Im szybciej, tym lepiej!

#ProgramKariera #Staż #DlaStudenta #WakacyjnyStaż #PRB #PracaDlaStudenta #superstaż #pracamarzeń #dreamjob #kariera

 

Opis tekstowy 21. edycji Programu Kariera

>>>Link do pobrania opisu tekstowego w wersji pdf<<<

>>>Link do pobrania opisu tekstowego w wersji txt<<<

Opis:

21. edycja Programu Kariera Polskiej Rady Biznesu

Program Kariera Polskiej Rady Biznesu ogólnokrajowy program płatnych staży w różnych firmach, który jest największą i najstarszą tego typu inicjatywą w Polsce. W bieżącej edycji ponad 50 najlepszych krajowych i międzynarodowych spółek oferuje prawie 120 staży w 15 miastach, m.in. Bydgoszczy, Gdańsku, Łodzi, Krakowie Poznaniu, Przemyślu, Rzeszowie, Sopocie, Warszawie czy Wrocławiu. W niektórych firmach przewidziana jest także praca zdalna lub hybrydowa.

W Programie Kariera znajdą oferty płatnych staży wszyscy ci, którzy myślą o przyszłości jako: analitycy, finansiści, HR-owcy, programiści i specjaliści IT, projektanci UX, specjaliści od cyberbezpieczeństwa, prawnicy, PR-owcy, marketerzy, specjaliści od mediów i reklamy, stratedzy biznesowi, logistycy, inżynierowie, specjaliści e-commerce, handlowcy i specjaliści od zakupów (procurment) czy osoby chcące pracować w zawodach kreatywnych albo zainteresowanych współpracą z influencerami.

Większość staży odbywa się w wakacje, ale pracodawcy podchodzą elastycznie do ich dat rozpoczęcia i zakończenia; w ich ustalaniu brane są pod uwagę preferencje uczestników. Niektóre praktyki mają rozpocząć się już w kwietniu. Pracodawcom zależy na wyborze najlepszych kandydatów, dlatego ocena zgłoszeń i procesy rekrutacyjne trwają od pierwszego dnia naboru.

Wszystkie staże oferowane w Programie Kariera są płatne. Każdy uczestnik otrzyma wynagrodzenie w wysokości od 4500 zł do 7500 zł za miesiąc stażu.

Jak pokazują dotychczasowe statystyki, co czwarty uczestnik Programu Kariera otrzymuje ofertę współpracy od firmy, w której odbył wakacyjny staż. W 2023 r. była to nawet co trzecia osoba.

Organizatorzy zachęcają firmy, by dawały młodym ludziom możliwość bezpośredniej pracy z osobami faktycznie zarządzającymi przedsiębiorstwem lub działem. Poza tym stażyści mogą liczyć na indywidualną opiekę i przemyślany plan praktyk. Jakość staży weryfikują sami uczestnicy, oceniając firmę, która ich zatrudniła, w corocznym badaniu satysfakcji.

W 2024 roku rekrutacja na staże trwa od 1 marca do 15 maja. Zgłoszenia są rozpatrywane na bieżąco – od pierwszego dnia naboru. Pracodawcy mogą wcześniej zamknąć rekrutację. Warto szybko wysłać CV.

​​DLA KOGO?

  • Studentek i studentów studiów dziennych, wieczorowych lub zaocznych w Polsce lub za granicą (najlepiej od 3. roku studiów, ale nie tylko),
  • Absolwentek i absolwentów studiów dziennych, wieczorowych lub zaocznych w Polsce lub za granicą do 30. roku życia.

Więcej na programkariera.pl