Uczelnie

Materiały dla uczelni

Pod poniższymi linkami mogą Państwo pobrać materiały informacyjne dotyczące 20. edycji Programu Kariera. Przygotowaliśmy je specjalnie z myślą o uczelniach i dostosowaliśmy do zgłaszanych przez Państwa wymagań.

Zestaw grafik różnych rozmiarów

>>>Link do pobrania zestawu grafik<<<<

Plakat

Mogą go Państwo użyć w wersji elektronicznej lub samodzielnie wydrukować – wersja jest dostosowana do druku na sprzęcie biurowym, również w wersji czarno-białej.

>>>Link do pobrania plakatu w formacie PDF<<<<

 

Propozycja posta na Facebook, LinkedIn itp.

Proponujemy zamieścić post wraz z jedną specjalnie sformatowanych grafik (>>>zestaw grafik tu do pobrania<<<)

>>>Link do pobrania treści posta w pdf<<<

>>>Link do pobrania treści posta w txt<<<

Treść posta:

#breakingnews Startuje 20. jubileuszowa edycja Programu Kariera!

❗ 1 marca rusza największy multikorporacyjny program staży dla studentów w Polsce! Od 20 lat Polska Rada Biznesu organizuje Program Kariera – ogólnokrajowy program płatnych staży w różnych firmach, który jest największą i najstarszą tego typu inicjatywą w Polsce. W tym roku oferuje czeka na Was:

❗100+ miejsc stażowych w 30+ największych polskich i międzynarodowych firmach!

👉 Pełną listę staży i pracodawców 2023 znajdziecie na stronie programkariera.pl – wiele ciekawych obszarów w różnorodnych branżach:

administracja, analiza danych, e-commerce, finanse, HR i rekrutacja, inżynieria, IT i programowanie, logistyka, marketing i sprzedaż, obsługa klienta, prawo, PR, media i reklama, relacje inwestorskie, zakupy (procurement), zarządzanie jakością oraz zarządzanie projektami

Dlaczego warto wziąć udział w programie stażowym?

indywidualny program stażu

✅ opiekun stażystki / stażysty

✅ wynagrodzenie minimum 3600 zł / miesiąc stażu

✅ niektóre firmy oferują więcej – nawet 7000 zł / miesiąc stażu

✅ mentoring

✅ badanie satysfakcji ze stażu – sam oceń swojego pracodawcę, jak jesteś zadowolona/y!

Nie czekaj do ostatniej chwili! Pracodawcy czuwają i na bieżąco przeglądają kandydatury, aby wyłowić talenty. Może się okazać, że im szybciej, tym lepiej!

#ProgramKariera #Staż #DlaStudenta #WakacyjnyStaż #PRB #PracaDlaStudenta #superstaż #pracamarzeń #dreamjob #kariera

 

Opis tekstowy 20. edycji Programu Kariera

>>>Link do pobrania opisu tekstowego w wersji pdf<<<

>>>Link do pobrania opisu tekstowego w wersji txt<<<

Opis:

20. edycja Programu Kariera Polskiej Rady Biznesu

Program Kariera Polskiej Rady Biznesu ogólnokrajowy program płatnych staży w różnych firmach, który jest największą i najstarszą tego typu inicjatywą w Polsce – od 20 lat stażystki i stażyści mogą odbywać praktyki w najlepszych firmach polskich i międzynarodowych.

W bieżącej edycji 34 spółki oferują blisko 100 staży w 14 miastach, m.in. w Bydgoszczy, Grudziądzu, Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu czy Zabrzu.

W 2023 r. na osoby zaczynające karierę czekają płatne praktyki w następujących obszarach: administracja, analiza danych, e-commerce, finanse, HR i rekrutacja, inżynieria, IT i programowanie, logistyka, marketing i sprzedaż, obsługa klienta, prawo, PR, media i reklama, relacje inwestorskie, zakupy (procurement), zarządzanie jakością oraz zarządzanie projektami.

W tym roku większość staży ma elastyczne daty rozpoczęcia i zakończenia, a w ich ustalaniu brane są pod uwagę preferencje uczestników. Pracodawcom zależy na wyborze najlepszych kandydatów, dlatego ocena zgłoszeń i procesy rekrutacyjne trwają od pierwszego dnia naboru.

Wszystkie staże oferowane w Programie Kariera są płatne. Każdy uczestnik otrzyma wynagrodzenie w wysokości od 3600 zł nawet do 7000 zł za miesiąc stażu.

Jak pokazują dotychczasowe statystyki, co czwarty uczestnik Programu Kariera otrzymuje ofertę współpracy od firmy, w której odbył wakacyjny staż.

Organizatorzy zachęcają firmy, by dawały młodym ludziom możliwość bezpośredniej pracy z osobami faktycznie zarządzającymi przedsiębiorstwem lub działem. Poza tym stażyści mogą liczyć na indywidualną opiekę i przemyślany plan praktyk. Jakość staży weryfikują sami uczestnicy, oceniając firmę, która ich zatrudniła, w corocznym badaniu satysfakcji.

W tym roku rekrutacja na staże trwa od 1 marca do 15 maja. Zgłoszenia są rozpatrywane na bieżąco – od pierwszego dnia naboru. Warto szybko wysłać CV.

​​DLA KOGO?

  • Studentek i studentów studiów dziennych, wieczorowych lub zaocznych w Polsce lub za granicą (od 3. roku studiów, ale nie tylko),
  • Absolwentek i absolwentów studiów dziennych, wieczorowych lub zaocznych w Polsce lub za granicą do 30. roku życia.

Więcej na programkariera.pl