LSW Bieńkowski, Laskowski, Leśnodorski, Melzacki i Wspólnicy
Prawo konsumenckie, konkurencji i antymonopolowe
Staż

Miejsce
Warszawa
Czas
dowolnie
Liczba staży
Liczba staży: 1
Wynagrodzenie
4500 zł / m-c

Dlaczego warto postawić na LSW?

Jesteśmy zaufanymi doradcami w sprawach biznesowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Do grona naszych klientów należą zarówno międzynarodowe korporacje, jak i wiodące polskie firmy, którym pomagamy w prowadzeniu działalności biznesowej w kraju i wchodzeniu na rynki globalne. Doradzamy także osobom prywatnym, sportowcom, aktorom i celebrytom.

Zapewniamy naszemu zespołowi konkretne możliwości rozwoju, szansę bycia częścią wyjątkowych projektów, elastyczne warunki pracy i wiele więcej. Nie chodzi nam tylko o liczby i „targety”. Cenimy ludzi. Jeżeli podzielasz te wartości, dołącz do nas!

CEL/PROGRAM STAŻU:

Celem stażu jest przygotowanie aplikanta do należytego i samodzielnego wykonywania zawodu adwokata/radcy prawnego.

LSW oferuje swoim stażystom współpracę z młodym i dynamicznym zespołem adwokatów i radców prawnych oraz udział w realizacji ciekawych i nowatorskich projektów.

Gwarantujemy naukę i doświadczenie w specjalizacji prawa konsumenckiego, konkurencji i antymonopolowego, a także możliwość samorealizacji i rozwoju osobistego pod kierunkiem doświadczonych specjalistów.

Oferujemy:

  • Pracę nad ciekawymi projektami, dzięki pełnemu zakresowi specjalizacji (Kliknij tutaj i dowiedz się więcej)
  • Pracę w międzynarodowym otoczeniu
  • Pracę w zespole, który stawia na autentyczność
  • Szereg programów edukacyjnych i szkoleniowych
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka zdrowotna i pakiet sportowy)
  • Równowagę między pracą, a czasem prywatnym

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • Wspieranie prawników LSW prowadzących projekty prawa konsumenckiego, konkurencji i antymonopolowego;
  • Przygotowywanie i analiza dokumentacji;
  • Redagowanie pism, umów i porozumień;
  • Przygotowywanie reserchów prawnych;
  • Wsparcie działu w bieżącej pracy (np. kontakt z sądami, urzędami, organami administracji publicznej, weryfikacja wewnętrznej dokumentacji, przygotowywanie analiz przepisów i orzecznictwa na potrzeby realizowanych projektów).

Co będzie Ci potrzebne, aby dobrze wykonywać zadania?

  • Jesteś studentem III-V roku prawa (udział w organizacjach studenckich, programach stypendialnych lub studia za granicą będą dodatkowym atutem);
  • Interesujesz się prawem konsumenckim, konkurencji i antymonopolowym;
  • Bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie;
  • Łatwo nawiązujesz kontakty, umiesz pracować w zespole, także pod presją czasu;
  • Jesteś kreatywny, umiesz myśleć analitycznie, angażujesz się w pracę;
  • Dotrzymujesz terminów, do powierzonych zadań podchodzisz obowiązkowo i odpowiedzialnie;
  • Nie boisz się wyzwań, lubisz angażować się w sprawy trudne, ciekawe i precedensowe;
  • Cechujesz się samodzielnością, systematycznością i dokładnością.

Rekrutacja zakończona

Kancelaria LSW jest zespołem doświadczonych prawników, będących zaufanymi doradcami w sprawach biznesowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Do grona klientów LSW należą zarówno międzynarodowe korporacje, jak i wiodące polskie firmy, które wspiera w prowadzeniu działalności biznesowej w kraju i wchodzeniu na rynki globalne. Doradza także osobom prywatnym, sportowcom, aktorom i celebrytom.

LSW zapewnia zespołowi konkretne możliwości rozwoju, szansę bycia częścią wyjątkowych projektów, elastyczne warunki pracy i wiele więcej.