Firma prawnicza LSW Leśnodorski Ślusarek i Wspólnicy sp.k.

Firma prawnicza LSW Leśnodorski Ślusarek i Wspólnicy sp.k. to zespół blisko 50 prawników, który sukcesywnie od 1998 roku wspiera Klientów we wszystkich obszarach prawa dla biznesu.

W DNA naszej organizacji wpisane są innowacyjność i nieszablonowe podejście. Pracujemy dla nowoczesnych, dynamicznych i kreatywnych branż. Tacy też jesteśmy. Zawsze o krok do przodu, budując z Klientem jego biznes. Prawo jest dla nas narzędziem do rozwiązania problemu Klienta lub minimalizacji ryzyka.

Naszym Klientom oferujemy szeroki i kompleksowy zakres usług prawnych, świadczonych na najwyższym poziomie przez ekspertów z kluczowych dziedzin prawa.

Wiemy, że Klienci poszukują nie tylko doradców, ale przedsiębiorców i partnerów idei, dzielących te same wartości w podejmowanych działaniach biznesowych, zawodowych, jak i prywatnych. Chcemy pomagać, doradzać i wykazywać najbardziej bezpieczne drogi prowadzące do realizacji marzeń i zamierzeń. Dla nas współpraca to coś więcej niż doskonała znajomość prawa, to również zrozumienie specyfiki działalności Klientów.