Hogan Lovells to jedna z 10 największych kancelarii prawnych na świecie (według zestawienia Legal Business Global 100) oraz jedna z 5 najbardziej innowacyjnych kancelarii prawnych w Europie i Ameryce Północnej (na podstawie klasyfikacji Financial Times). Jest jedną z czołowych i najbardziej uznanych kancelarii prawnych w Polsce. Zespół ponad 50 prawników i doradców podatkowych warszawskiego biura Hogan Lovells świadczy kompleksowe i specjalistyczne usługi doradztwa prawnego oraz podatkowego we wszystkich dziedzinach kluczowych dla prowadzenia działalności gospodarczej – niezależnie od branży i sektora. W trakcie ponad 20 letniej obecności na krajowym rynku, kancelaria Hogan Lovells doradzała przy wielu pionierskich, innowacyjnych, najbardziej złożonych oraz największych projektach biznesowych, przedsięwzięciach i transakcjach w Polsce.

Kancelaria Hogan Lovells od lat jest regularnie nagradzana, klasyfikowana, wyróżniana i rekomendowana w wielu renomowanych rankingach kancelarii prawnych – zarówno lokalnych jak i międzynarodowych.

  • Zespół ponad 3000 prawników Hogan Lovells (w tym ponad 50 specjalistów w Polsce) oferuje globalnie usługi w 51 biurach zlokalizowanych w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Afryce, Azji, na Bliskim Wschodzie oraz w Australii.
  • Hogan Lovells to jedna z 5 najlepszych marek, wśród kancelarii prawnych, na świecie (według Acritas Global Elite Law Firm Brand Index).
  • Hogan Lovells, w ciągu ostatnich 3 lat, doradzał w około 800 transakcjach fuzji i przejęć (M&A) o łącznej wartości ponad 675 miliardów USD.
  • 16 spośród 20 największych banków na świecie regularnie współpracuje z Hogan Lovells.
  • Praktyka Własności Intelektualnej, Mediów oraz Nowych Technologii Hogan Lovells doradza ponad połowie ze 100 największych marek na świecie.
  • Ponad 500 prawników Hogan Lovells jest sklasyfikowanych w rankingu Chambers & Partners.