ROTHSCHILD & CO
Global Advisory
Junior Analyst Internship

Miejsce
warszawskie biuro Rothschild & Co
Czas
3 msc. w okresie od 07.2024 do 03.2025
Liczba staży
Liczba staży: 2
Wynagrodzenie
7600 zł / m-c

IDEALNY KANDYDAT TO:

Zapraszamy studentki i studentów ostatnich lat lub absolwentki i absolwentów wydziałów finanse oraz rachunkowość lub pokrewnych uczelni ekonomicznych. Chętnie widziane są osoby, które mają już doświadczenie zdobyte w firmach konsultingowych, biurach maklerskich, bankach inwestycyjnych, firmach audytorskich z biegłą znajomością języka polskiego i angielskiego, Excel i PowerPoint.

CEL/PROGRAM STAŻU:

Zapoznanie się z praktyką działalności banku inwestycyjnego/doradcy finansowego w szczególności w projektach typu fuzje i przejęcia, doradztwo dłużne, transakcje rynku kapitałowego.

ZADANIA STAŻYSTY:

  • ścisła współpraca z młodszymi i starszymi bankierami przy zadaniach marketingowych oraz projektach
  • dostarczanie określonych danych do profili firm, prezentacji, materiałów marketingowych i innych dokumentów
  • przygotowywanie wstępnych analiz finansowych oraz działalności operacyjnej spółek
  • wspieranie zespołu w koordynowaniu procesów transakcyjnych M&A, ECM, DCM
  • wsparcie w przygotowywaniu modeli finansowych oraz wycen.

O pracodawcy

Rothschild & Co to światowy lider w dziedzinie niezależnego doradztwa finansowego – ugruntowana pozycja nr 1 wśród doradców M&A w Europie, a w 2023 r. nr 1 na świecie. Zatrudnia 4.200 utalentowanych profesjonalistów w 40 krajach na całym świecie, w tym 1.500 w Global Advisory. Posiada największy niezależny zespół doradczy w Polsce, który jest obecny w regionie CEE i Polsce od 1990 r. Główne obszary działalności to fuzje i przejęcia, pozyskiwanie finansowania oraz transakcje rynku kapitałowego. Polskie biuro jest częścią zespołu ekspertów pracujących we wszystkich krajach regionu CEE.