INTER CARS
IPMO
Asystent w dziale Zarządzania Projektami

Miejsce
Warszawa
Czas
6 msc. (do ustalenia), możliwe przedłuż.
Liczba staży
Liczba staży: 1
Wynagrodzenie
4800 zł

IDEALNY KANDYDAT TO:

Idealny kandydat to:

+ Jesteś studentem(-ką) IV – V roku studiów / (I-II rok studiów magisterskich) lub absolwentem. Mile widziane kierunki ekonomiczne/ managerskie/ inżynierskie.
+ Znasz j. angielski na poziomie min. B2 w mowie i piśmie.
+ Mile widziane pierwsze doświadczenia zawodowe w obszarze zarządzania projektami /Wolontariat /Praca na rzecz organizacji studenckich / kół naukowych.
+ Dostrzegasz problemy i od razu zastanawia się nad ich rozwiązaniami
+ Reprezentująca postawę „to da się zrobić”
+ Masz gotowość do ewentualnych do podróży międzynarodowych do krajów w których IC ma swoje operacje

CEL/PROGRAM STAŻU:

Podczas stażu, kandydat będzie miał możliwość:
+ Uczestniczyć w jednej z największych inicjatyw projektowych Biznes&IT w grupie IC
+ Wykorzystywać narzędzia do zarządzania projektami i procesami Jira, Adonis, Confluence, Sharepoint, Teams , Office365.
+ Współpracować w międzynarodowym zespole
+ Będzie uczestniczył w cyklicznych spotkaniach społeczności PMów w celu wymiany najlepszych praktyk i doświadczeń.
+ Docelowo po pozytywnej ocenie stażu zaoferujemy zatrudnienie w zespole.

ZADANIA STAŻYSTY:

Wsparcie kierownika projektu w :
• Tworzeniu i realizowaniu polityki komunikacyjnej w projekcie
• Zarządzaniu harmonogramem i budżetem projektu
• Nadzorze testów akceptacyjnych
• Przygotowywaniu dokumentacji projektowej
• Raportowaniu projektu wewnątrz i na zewnątrz organizacji
• Obsługa dokumentacji projektowej.
• Przygotowywanie agendy spotkań projektowych i redagowanie notatek po spotkaniach

Grupa Inter Cars to dynamicznie rozwijający się podmiot z kilkudziesięcioma spółkami zależnymi w portfolio. Współpracując z kilkunastoma tysiącami pracowników, zarówno w Polsce, jak i za granicą, firma nieustannie poszerza swoją działalność. Oprócz dystrybucji części zamiennych, Inter Cars dostarcza także warsztatom niezbędne narzędzia do naprawy pojazdów, oferując oprogramowanie, szkolenia oraz finansowanie. Niezmiennie dążąc do rozwoju, firma zdobyła pozycję największego dystrybutora części zamiennych w Europie Środkowo-Wschodniej. Obecnie działają na 18 europejskich rynkach, posiadając ponad 600 filii sprzedażowych w Polsce i za granicą. Pomimo osiągnięcia imponującej pozycji, Grupa Inter Cars nie zamierza zwalniać tempa i kontynuuje ekspansję, pozostając pionierem w branży motoryzacyjnej.