NEO BIO ENERGY
Legal & Compliance Department
Junior Lawyer

Miejsce
Warszawa
Czas
od kwietnia (minimum 6 msc.)
Liczba staży
Liczba staży: 1
Wynagrodzenie
4500 zł / m-c

IDEALNY KANDYDAT TO:

Jesteś studentką/studentem prawa czwartego lub piątego roku, wiążesz swoją przyszłość z prawem w biznesie, szybko się uczysz, jesteś kontaktowa/kontaktowy, nie boisz się zadawać pytań, interesuje Cię energetyka.

CEL/PROGRAM STAŻU:

Zapoznasz się z całościowym funkcjonowaniem jednego z liderów branży energetycznej w Polsce. Poznasz zasady współpracy departamentu prawnego z biznesem.

ZADANIA STAŻYSTY:

Zadania będą dostosowane do Twoich umiejętności. Będziesz współpracować z doświadczonymi prawnikami z branży energetycznej oraz M&A przy bieżącej obsłudze spółek należących do Neo Energy Group.

Rekrutacja zakończona

O pracodawcy

Neo Bio Energy (NBE) jest częścią Neo Energy Group (NEG) – dewelopera i operatora odnawialnych źródeł energii (OZE), będący częścią holdingu Neo Investments, aktywnego na rynku OZE od 2004 roku.

Neo Energy Group realizuje szeroki wachlarz inwestycji w odnawialne źródła energii: instalacje fotowoltaiczne, farmy wiatrowe, biogazowe a także projekty magazynowania energii w systemach baterii litowo–jonowych i w projektach wodorowych. Grupa dostarcza rozwiązania i realizacje na wszystkich etapach procesu: development, budowa i zarządzanie inwestycją.

Jako operator odnawialnych źródeł energii, NEG również sprzedaje wyprodukowaną energię do sieci. NBE jest największym operatorem instalacji produkujących energię elektryczną z biogazu składowiskowego i aktywnie rozbudowuje swój portfel instalacji fotowoltaicznych oraz biogazowych i biometanowych.