FOODWELL
Dział R&D
Asystent/Asystentka Inżyniera Produktu

Miejsce
Janów Podlaski
Czas
3-6 msc. (do ustalenia)
Liczba staży
Liczba staży: 1
Wynagrodzenie
min. 4600 zł / m-c

IDEALNY KANDYDAT TO:

• Student 4/5 roku studiów kierunkowych, który/która chce się z Nami wspólnie rozwijać
• Osoba pomysłowa, która lubi dzielić się swoimi spostrzeżeniami oraz wychodzić z inicjatywą
• Osoba na początku ścieżki swojej kariery, która jest ciekawa świata, chce w nim uczestniczyć i być częścią zachodzących w nim zmian

CEL/PROGRAM STAŻU:

Program Stażu w FoodWell ma jeden cel: WSPÓŁPRACĘ.

Przed nami wielkie inwestycje, ciekawe projekty oraz dużo zmian. Posiadamy odpowiednie środki, plany oraz zespoły świetnych specjalistów. Jednak aby Nasz rozwój się nie zatrzymał – musimy wyjść do młodych ludzi i razem z nimi budować Naszą przyszłość

Potrzebujemy Twoich pomysłów, nowych rozwiązań oraz przede wszystkim świeżego spojrzenia.
Jako organizacja o ugruntowanej pozycji, w czasie dużego rozwoju możemy zaoferować Tobie ciekawe rozwojowe, miejsce pracy, w którym będziesz miał głos oraz możliwość nabrania doświadczenia, wiedzy oraz udziału w licznych projektach.

ZADANIA STAŻYSTY:

Twoim zadaniem będzie zapewnienie surowców na próbki – wszystko wytłumaczymy 🙂
Następnie będziesz przeprowadzał/przeprowadzała badania próbek – w pierwszej kolejności badania wizualne, a potem pod okiem specjalisty wspólne badania w laboratorium (zapach, smak, wilgotność, waga itp.)
Wszystkie zebrane dane posłużą Ci do wystawienie Swojej oceny surowca.
Dodatkowo będziesz brał/brała udział w próbach produkcyjnych. Czyli produkt, który stworzyliśmy w laboratorium będziemy chcieli przenieść do produkcji masowej, tak okazać się, że wypracowany przez Ciebie produkt pojawi się na półkach sklepowych.

Rekrutacja zakończona

O pracodawcy

FoodWell. Ciesz się zdrowszym życiem, każdego dnia.

FoodWell to przede wszystkim zjednoczony ZESPÓŁ, zbudowany z najlepszych specjalistów. Zespół, który z pasją, w oparciu o nasze wartości: Uczciwość, Przywództwo, Innowacje, Współpraca, Wiedza i nauka, Wyjątkowi ludzie, Orientacja na wynik, Jakość we wszystkim, co robimy, WSPÓLNIE realizuje wytyczone, ambitne cele.

Czerpiemy dobro z NATURY, by produkować żywność i dawać ludziom radość. Inspirujemy do codziennego dbania o siebie i o swoją dietę, edukując i mobilizując naszych konsumentów do życia w zgodzie z ideą WELLBEING’u, który rozumiemy po prostu jako dobre życie! Tworzymy produkty zgodne z oczekiwaniami konsumentów, dostosowane do ich stylu życia, które łączą RADOŚĆ JEDZENIA i DBANIE O ZDROWIE.

Stawiamy na LUDZI, którzy tworzą naszą organizację, bo dzięki ich zaangażowaniu możemy się tak intensywnie rozwijać. Nie jesteśmy idealni za to jesteśmy prawdziwi i jesteśmy sobą. Korzystamy z naszej różnorodności, szanujemy naszą odmienność, bo dzięki temu wypełniamy swoimi kompetencjami wszystkie obszary organizacji.

DBAMY O ROZWÓJ zgodny z duchem EKOLOGICZNEGO BIZNESU. Kieruje nami ciągłe pragnienie INNOWACJI, stajemy się trendseterem w tworzeniu żywności Better for You.