CAMBIO
Dział prawny
Asystent radcy prawnego

Miejsce
Warszawa
Czas
marzec-grudzień
Liczba staży
Liczba staży: 1
Wynagrodzenie
4500 - 5000 zł / m-c

IDEALNY KANDYDAT TO:

Poszukujemy osób zaangażowanych oraz chcących zdobywać doświadczenie i umiejętności w dziedzinie prawa. Studiujesz prawo lub budownictwo? Jesteś absolwentem? Interesujesz się rynkami budowlanymi i deweloperskimi? Ten staż będzie idealny dla Ciebie!

CEL/PROGRAM STAŻU:

Stażysta z pewnością pozna podstawy prawa oraz procesu budowlanego, nauczy się tworzyć pisma oraz analizować umowy. Dobrze rokujący kandydat może liczyć na możliwość przedłużenia współpracy.

ZADANIA STAŻYSTY:

– Wsparcie działu prawnego
– Analiza dokumentów
– Przygotowywanie podstawowych pism
– Przygotowywanie raportów
– Współpraca z innymi działami

Cambio to ceniona marka na polskim rynku budowlanym. Specjalizuje się w generalnym wykonawstwie obiektów budowlanych od osiedli mieszkaniowych po hale i hotele. Dzięki doświadczeniu całej kadry z sukcesem wznosi kolejne budynki. Ich inwestycje są zlokalizowane na terenie całego kraju. Na stronie www.cambio.pl można zapoznać się z całym portfolio.