ANTAL
Human Resources
Akcja Rekrutacja-rozpocznij karierę w branży HR!

Miejsce
Warszawa
Czas
wrzesień -listopad
Liczba staży
Liczba staży: 1
Wynagrodzenie
4500 zł / m-c

IDEALNY KANDYDAT TO:

Aplikuj, jeśli:
– Jesteś dostępny/a na pełen etat i możesz pracować w modelu hybrydowym (1 miesiąc pracy na wdrożenie w biurze- 5 dni w tygodniu, a następnie min. 2 dni w tygodniu),
– Interesujesz się branżą HR i rynkiem pracy,
– Znasz angielski na poziomie B2/C1 – często rozmawiamy z obcokrajowcami,
– Lubisz kontakt z ludźmi i dobrze czujesz się budując relacje – nasza praca to kandydaci, klienci i zespół, więc to NAPRAWDĘ WAŻNE 🙂
– Potrafisz szybko się uczyć i docierać do informacji – research będzie Twoją codziennością.
– Chcesz dołączyć do jednej z najlepszych firm rekrutacyjnych w Polsce.

Mile widziane pierwsze doświadczenia w sprzedaży lub obsłudze klienta.

CEL/PROGRAM STAŻU:

Udział w Programie Stażowym Antal gwarantuje:
– Wynagrodzenie, a oprócz tego atrakcyjny bonus, za każdy sukces,
– Opieka Mentora, który zapozna Cię z tajnikami branży rekrutacyjnej, wdroży Cię w aktualne projekty i przede wszystkim nauczy Cię jak zostać najlepszym headhunterem,
– Możliwość zatrudnienia – najlepsi kursanci będą mieli szansę zostać z nami na dłużej i pracować przy projektach na europejską skalę,
– Unikalne możliwości budowania marki osobistej w mediach i w branży (gwarancja rozbudowania sieci kontaktów),
– Dostęp do ogromnej bazy kandydatów, która pomoże Ci osiągać wyznaczone cele,
– Indywidualne ścieżki rozwoju, międzynarodowe projekty, nowoczesne narzędzia, najnowsze technologie,
– Możliwość szybkiego awansu w strukturach firmy,
– Szeroki i bezpłatny pakiet szkoleń rozwojowych tj.: nowoczesne sposoby na pozyskiwanie kandydatów, sprzedaż, itp.,
– Poznanie branży rekrutacyjnej od podszewki,
– Współpracę w zespole, z którym można konie kraść 🙂

ZADANIA STAŻYSTY:

– Poszukiwanie kandydatów różnymi metodami (research w bazach wewnętrznych i social mediach, direct search, networking),
– Przeprowadzenie rekrutacji end-to-end (od momentu utworzenia ogłoszenia, po ofertowanie kandydata)
– Dbanie o pozytywny candidate experience
– Łączenie kandydatów z wymarzoną pracą – satysfakcja gwarantowana

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

Składasz aplikację
Skontaktuje się z Tobą Marta z Działu HR, która przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną.
Następnie zaprosimy Cię na rozmowę z Managerem Zespołu.
Gdy obie strony będą zadowolone z przebiegu rozmów, nie zostanie nic innego, niż umówić się na termin rozpoczęcia współpracy! 🙂

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka Antal jest obecna w Polsce od 1996 roku. W ramach Grupy Antal funkcjonuje polska spółka, która powstała w 1996 roku, spółka otwarta w 2014 roku w Czechach oraz spółka Enloyd na Węgrzech. Jako jedna z pierwszych firm rekrutacyjnych na polskim rynku wprowadziliśmy macierzowy podział zespołów, dzięki czemu nasi konsultanci specjalizują się zarówno w rekrutacji w zakresie sektora, jak i stanowiska. Obecnie w Antal działa 10 dywizji rekrutacyjnych oraz zespoły doradzające firmom w zakresie oceny i rozwoju pracowników, employer brandingu oraz analiz rynkowych. W 2018 roku zostały uruchomione dwie innowacyjne usługi: platforma dla freelancerów – REX oraz Agencja Pracy Robotów.