Zakoduj swoją przyszłość na stażu w deepsense.ai. 

13.01.2022

Poznajcie historię Dawida, Michała i Marka, którzy dzięki programowi stażów stali się częścią zespołu deepsense.ai – dostawcy kompleksowych rozwiązań opartych na Artificial Intelligence. Oto jak wyglądały ich pierwsze projekty międzynarodowe i praca z machine learning oraz computer vision pod okiem naukowców, inżynierów danych i inżynierów oprogramowania w deepsense.ai.

 

(Od lewej: Marek, Michał i Dawid)

MAREK

Staż w deepsense.ai pomógł mi poszerzyć moje umiejętności programowania. W tym czasie pracowałem nad dwoma projektami związanymi z computer vision, czyli widzenia komputerowego polegającego na wprowadzaniu i rozpoznawaniu obrazów. Jako programista full stack odpowiadałem za naprawę i rozwój aplikacji oraz przedstawianie różnego rodzaju danych. Mimo że pracowałem 100% zdalnie, komunikacja była świetna. Zespoły, z którymi pracowałem, były bardzo pomocne i wspierały mnie w codziennej pracy. Pomogli mi w pozbyciu się złych nawyków deweloperskich i poszerzeniu umiejętności programistycznych. Cieszę się, że mogłem być częścią zespołu deepsense.ai.

MICHAŁ 

Uczestniczyłem w letnich praktykach deepsense.ai jako Data Scientist. To było moje pierwsze doświadczenie zawodowe i jestem zadowolony z przebiegu mojego stażu. Od samego początku czułem się częścią zespołu. Dzięki dużemu wsparciu moich doświadczonych kolegów udało mi się płynnie wejść w workflow deepsense.ai i przez te trzy miesiące byłem zaangażowany w rozwiązywanie rzeczywistych problemów związanych z machine learning. Zdecydowanie polecam wszystkim aplikowanie na staż, kto chce zobaczyć, jak machine learning działa w praktyce. 🙂

DAWID

Kiedy dołączyłem do deepsense.ai jako stażysta, byłem podekscytowany, ale też stresowałem się wyzwaniami, które mogą mnie tam czekać. Jednak szybko okazało się, że stres był zupełnie niepotrzebny. Od momentu wejścia w pierwszy projekt byłem traktowany jak pełnoprawny członek zespołu. Zadania, które otrzymywałem były trudne, ale też nigdy nie zostałem wrzucony na „głęboką wodę” bez wsparcia. Z czystym sumieniem mogę polecić staż każdemu, kto doceni codzienną dawkę nowej wiedzy i umiejętności.

Zainteresowała Cię ta historia? Koniecznie zobacz ogłoszenie na staż w deepsense.ai