ERGO HESTIA
Biuro Pricingu
Stażysta w Obszarze Pricingu

Miejsce
Sopot
Czas
lipiec-wrzesień
Liczba staży
Liczba staży: 1
Wynagrodzenie
4600 - 4800 zł / m-c

IDEALNY KANDYDAT TO:

• jesteś studentem/studentką 3-4 roku kierunku: matematyka, inżynieria danych, informatyka i ekonometria;
• dysponujesz czasem do odbycia stażu w Trójmieście w okresie od lipca do września;
• interesujesz się praktycznym zastosowaniem Data Science, Inżynierii Danych, Business Intelligence;
• potrafisz pracować z oprogramowaniem do analizy danych, np. MS Excel, SQL, Power BI, Python, R;
• chcesz wykorzystywać oraz rozwijać umiejętności związane z zastosowaniem zaawansowanej analityki danych w biznesie.

CEL/PROGRAM STAŻU:

Podczas stażu zdobędziesz doświadczenie w jednej z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Pracując pod okiem naszych ekspertów, wejdziesz do świata biznesu i poznasz zaawansowane narzędzia analityczne. Staż w ERGO Hestii jest szansą na postawienie pierwszych kroków w zawodzie i zaplanowanie ścieżki kariery. Pomożemy Ci rozwijać umiejętności nabyte podczas studiów i pokażemy jak wykorzystać wiedzę akademicką w praktyce.
Po zakończeniu stażu wakacyjnego z wynikiem pozytywnym, oferujemy możliwość kontynuowania współpracy w ramach stażu całorocznego, dostosowanego do programu studiów stacjonarnych.

ZADANIA STAŻYSTY:

• przygotowywanie danych i opracowywanie raportów dotyczących wyników biznesowych,
• budowa i rozwój struktur bazodanowych,
• programowanie algorytmów przetwarzania danych,
• budowa i walidacja modeli predykcyjnych,
• wdrażanie i testowanie nowych rozwiązań analitycznych w środowisku biznesowym,
• uczestnictwo w spotkaniach projektowych/koncepcyjnych.
Ostateczny zakres zadań zostanie doprecyzowany na etapie rozmowy rekrutacyjnej.

Myślisz o aplikowaniu na wakacyjny staż? Świetnie! Trudno o lepsze miejsce niż siedziba przy samej plaży w Trójmieście. Oprócz wiatru od morza, w ERGO Hestii gwarantujemy konkretne możliwości rozwoju. Chętnie Cię poznamy i opowiemy, jak wygląda praca w naszej firmie.

Jesteśmy jednym z największych towarzystw ubezpieczeń w Polsce. Działamy już ponad 30 lat. Grupę ERGO Hestia tworzą dwa towarzystwa ubezpieczeń kilka marek, a także dwie duże fundacje. Co roku zapewniamy ochronę ubezpieczeniową około 3 milionom klientów indywidualnych oraz kilkuset tysiącom firm i przedsiębiorstw.

Dla nas najważniejsze są wartości takie jak różnorodność, równe traktowanie oraz zrównoważony rozwój. Jeśli Ty również zwracasz na nie uwagę, powinniśmy się spotkać.