mec. Filip Janeczko – od stażysty do Senior Associate

31.03.2021

Filip Janeczko jest laureatem 11. edycji Programu Kariera. W 2014 r. swój staż odbył w kancelarii Greenberg Traurig. Od tego czasu jest z nią nieprzerwanie związany zawodowo – w końcu najlepsi praktykanci, po ukończeniu studiów, mają szansę dołączyć do grona młodych prawników w Greenberg Traurig! Przeczytajcie, jak staż w Programie Kariera wygląda z jego perspektywy!

 

Filip Janeczko

Senior Associate | Greenberg Traurig

Jestem laureatem 11. edycji Programu Kariera i mój staż odbyłem w 2014 roku w kancelarii Greenberg Traurig, z którą pozostaję od tego czasu nieprzerwanie związany zawodowo. Z perspektywy czasu uważam, że udział w Programie był jedną z najlepszych decyzji, jakie mogłem podjąć w celu zbudowania swojej kariery.

Warszawskie biuro Greenberg Traurig od wielu lat jest liderem w obsłudze m.in. rynków kapitałowych, rynku nieruchomości oraz transakcji M&A i Private Equity.

W trakcie stażu w kancelarii, uczestnicy Programu Kariera biorą aktywny udział w różnorodnych transakcjach i projektach, pracując dla największych polskich i światowych klientów i korporacji. Jest to wyjątkowa okazja, aby sprawdzić w praktyce swoją wiedzę prawniczą, umiejętności logicznego myślenia, języki obce oraz kompetencje miękkie. Z drugiej strony, ambitne zadania, z którymi zmierzają się nasi stażyści, gwarantują bardzo szybki rozwój i praktyczne poszerzanie swojej wiedzy i kompetencji prawniczych. Można przy tym zawsze liczyć na wsparcie i pomoc ze strony starszych koleżanek i kolegów, o co zadba przypisany do stażysty mentor-prawnik.

Staże są organizowane w kilkuosobowych grupach studentów, a najlepszym stażystom kancelaria oferuje stałą współpracę po ukończeniu studiów prawniczych. Wiele karier w Greenberg Traurig miało swój początek właśnie dzięki praktykom odbytym w trakcie studiów. Dlatego z czystym sumieniem mogę polecić Program Kariera każdemu, kto chce się sprawdzić w wymagającym, ale i bardzo satysfakcjonującym środowisku biznesowym.

 

 

Zainteresowała Cię ta opowieść? Koniecznie zobacz ogłoszenie na staż w kancelarii Greenberg Traurig >>>>>link