Już od ponad 75 lat dajemy polskim rodzinom to co najlepsze, prosto z natury.„Herbapol-Lublin” to doskonały przykład połączenia tradycji z nowoczesnością, cieszący się tym, co najcenniejsze – zaufaniem czterech pokoleń Konsumentów, którzy doceniają wysoką jakość oraz smak oferowanych produktów.

 

Jesteśmy dumni z naszej misji i wartości:

  • Naturalność- naszą największą inspiracją jest natura. To właśnie dzięki naturalności tworzymy wyjątkowe produkty, które królują w polskich kuchniach od wielu pokoleń.
  • Szczerość- szczera strategia, otwartość we wspólnym wypracowywaniu rozwiązań, bezpośrednia komunikacja są na trwałe wpisane w nasze codzienne działania.
  • Otwartość- nasze produkty są dedykowane zarówno dla najmłodszych konsumentów, jak i dla tych starszych. Wiemy, jak ważne jest dbanie o każdego członka rodziny, dlatego w swojej ofercie posiadamy produkty dostosowane do każdego pokolenia.
  • Skuteczność- Dzięki skutecznym odpowiedzią na potrzeby konsumentów nieustannie się rozwijamy, a do naszego portfolio wprowadzamy coraz ciekawsze rozwiązania produktowe.
  • Odpowiedzialność- Herbapol działa w sposób odpowiedzialny społecznie nie tylko poprzez poszanowanie środowiska naturalnego i przyrody, lecz także zaspokaja rosnące potrzeby konsumentów, wprowadzając nowoczesne produkty, smaki oraz dbając o estetykę i funkcjonalność opakowań.