Jesteśmy międzynarodową kancelarią prawną, zatrudniającą około 2000 prawników w 38 biurach w Europie, Stanach Zjednoczonych, Ameryce Łacińskiej, na Bliskim Wschodzie oraz w Azji.

Warszawskie biuro, Greenberg Traurig Grzesiak sp.k., zatrudniające ok. 100 prawników to‐ według polskich i międzynarodowych rankingów ‐ wiodąca kancelaria prawna w Polsce, a nasi prawnicy uznawani są za czołowych specjalistów w wielu dziedzinach prawa.

Poszukujemy studentów III – IV roku studiów prawniczych, mających dobre wyniki w nauce, znających bardzo dobrze język angielski, chcących uczyć się pod okiem profesjonalistów.

W Greenberg Traurig praktykanci pracują przy największych transakcjach wPolsce, aktywnie uczestnicząc w pracach zespołów z zakresu:

  • prawa korporacyjnego
  • fuzji i przejęć
  • rynków kapitałowych
  • private equity
  • nieruchomości
  • finansowania projektów
  • postępowań sądowych i arbitrażowych
  • doradztwa podatkowego
  • prawa pracy
  • ochrony konkurencji i konsumentów

Najlepsi, po ukończeniu studiów, mają szansę dołączyć do grona młodych prawników i rozwijać się pod okiem swojego profesjonalnego mentora, sprawującego indywidualną opiekę nad młodym prawnikiem.

**

Tomasz Denko. Od stażu do prawniczej kariery 

Do kancelarii Greenberg Traurig trafiłem na staż w ramach 9. edycji Programu Kariera kilka lat temu. Było to moje pierwsze poważne doświadczenie zawodowe, podchodziłem do stażu z mieszaniną ciekawości, entuzjazmu ale także i tremy. 

Na głęboką wodę 

Od początku uczestniczyłem w dużych projektach dla Klientów kancelarii, co stanowiło spore wyzwanie. Z drugiej strony gwarantowało szybką naukę i możliwość przetestowania swojej wiedzy i umiejętności w praktyce.

Staże w Greenberg Traurig odbywa się pod okiem doświadczonych mentorów i w większej grupie kilku studentów-stażystów. Można liczyć zarówno na instrukcje i wiedzę doświadczonych prawników jak i na koleżeńskie wsparcie rówieśników. 

Przepustka do kariery

Kancelaria poszukuje wśród swoich stażystów talentów z którymi mogłaby podjąć dłuższą współpracę po zakończeniu przez nich studiów. Dlatego dba o swoich stażystów, inwestuje w nich i wspiera ich postępy na uczelni, na przykład oferując elastyczne godziny pracy, w niepełnym wymiarze, do czasu uzyskana dyplomu, a także dostęp do własnej, bogato wyposażonej biblioteki, Lexa on Line oraz wielu innych niezbędnych pomocy. 

Tu warto pracować  

Dzięki temu staż w Greenberg Traurig stanowił dla mnie nie tylko świetny start w życie zawodowe ale także pozwolił znaleźć miejsce w którym mogę dalej owocnie rozwijać karierę prawnika korporacyjnego i transakcyjnego. Greenberg Traurig regularnie osiąga najwyższe noty w rankingach w tych dziedzinach prawa. Tomasz Denko