Jesteśmy międzynarodową kancelarią prawną, zatrudniającą ponad 2200 prawników w 40 biurach w Europie, Stanach Zjednoczonych, Ameryce Łacińskiej, na Bliskim Wschodzie oraz w Azji.

 

Warszawskie biuro, Greenberg Traurig Grzesiak sp.k., zatrudniające ponad 100 prawników to ‐ według polskich i międzynarodowych rankingów ‐ wiodąca kancelaria prawna w Polsce, a nasi prawnicy uznawani są za czołowych specjalistów w wielu dziedzinach prawa.

 

Poszukujemy studentów III – IV roku studiów prawniczych, mających dobre wyniki w nauce, znających bardzo dobrze język angielski, chcących uczyć się pod okiem profesjonalistów.

 

W Greenberg Traurig praktykanci pracują przy największych transakcjach w Polsce, aktywnie uczestnicząc w pracach zespołów z zakresu:

 

  • prawa korporacyjnego
  • fuzji i przejęć
  • rynków kapitałowych
  • nieruchomości
  • private equity
  • finansowania projektów
  • postępowań sądowych i arbitrażowych
  • doradztwa podatkowego
  • prawa pracy
  • ochrony konkurencji i konsumentów

 

Najlepsi praktykanci, po ukończeniu studiów, mają szansę dołączyć do grona młodych prawników i rozwijać się pod okiem swojego profesjonalnego mentora, sprawującego indywidualną opiekę nad młodym prawnikiem.

**

Filip Janeczko
Senior Associate | Greenberg Traurig

Jestem laureatem 11. edycji Programu Kariera i mój staż odbyłem w 2014 roku w kancelarii Greenberg Traurig, z którą pozostaję od tego czasu nieprzerwalnie związany zawodowo. Z perspektywy czasu uważam, że udział w Programie był jedną z najlepszych decyzji, jakie mogłem podjąć w celu zbudowania swojej kariery.

Warszawskie biuro Greenberg Traurig od wielu lat jest liderem w obsłudze m.in. rynków kapitałowych, rynku nieruchomości oraz transakcji M&A i Private Equity. W trakcie stażu w kancelarii, laureaci Programu Kariera biorą aktywny udział w różnorodnych transakcjach i projektach, pracując dla największych polskich i światowych klientów i korporacji. Jest to wyjątkowa okazja, aby sprawdzić w praktyce swoją wiedzę prawniczą, umiejętności logicznego myślenia, języki obce oraz kompetencje miękkie. Z drugiej strony, ambitne zadania, z którymi zmierzają się nasi stażyści, gwarantują bardzo szybki rozwój i praktyczne poszerzanie swojej wiedzy i kompetencji prawniczych. Można przy tym zawsze liczyć na wsparcie i pomoc ze strony starszych koleżanek i kolegów, o co zadba przypisany do stażysty mentor-prawnik. Staże są organizowane w kilkuosobowych grupach studentów, a najlepszym stażystom kancelaria oferuje stałą współpracę po ukończeniu studiów prawniczych. Wiele karier w Greenberg Traurig miało swój początek właśnie dzięki praktykom odbytym w trakcie studiów. Dlatego z czystym sumieniem mogę polecić Program Kariera każdemu, kto chce się sprawdzić w wymagającym, ale i bardzo satysfakcjonującym środowisku biznesowym.