Adamed Pharma jest rodzinną firmą farmaceutyczno-biotechnologiczną ze 100- procentowym udziałem kapitału polskiego, która powstała na bazie polskiej myśli naukowej i własnych patentów. Firma posiada 9 przedstawicielstw. Konsekwentnie realizowana strategia rozwoju oparta na innowacyjności oraz ekspansji zagranicznej – sprawiła, że Adamed to dziś znana i międzynarodowa marka. Od lat obserwuje sukcesywny wzrost sprzedaży swoich produktów – zarówno jeśli chodzi o wolumen, jak i wartość. Obecnie działalność zagraniczna stanowi jedną trzecią biznesu, a plany rozwoju zakładają zwiększenie tego udziału do 55%.

Od 20 lat firma prowadzi własną innowacyjną działalność badawczo-rozwojową, na którą od 2001 przeznaczyła 2,1 mld złotych. Adamed współpracuje naukowo z wiodącymi uniwersytetami, ekspertami medycznymi oraz instytutami naukowymi, w kraju i za granicą. Własność intelektualna firmy jest chroniona ponad 200 patentami na całym świecie.

Nasze mocne strony:

  • Odważnie. Rodzinne. Ambitnie. Dla Ciebie. Dla Innych:
  • Dajemy siłę, która otwiera drzwi. Nasza reputacja otworzy Ci drzwi do kariery, do klienta, do rozwoju, do wyników. To nasza przewaga i nasz powód do dumy.
  • Masz odwagę? Masz wpływ. Od pierwszego dnia możesz liczyć na odpowiedzialne i unikalne zadania. Damy Ci możliwości, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Mamy odwagę, aby napędzać innowacje. U nas doświadczysz realnego wpływu.
  • Korzenie Adamed to zawsze Rodzina. Dbamy o siebie i wspieramy się w każdej sytuacji.
  • To Twój potencjał jest wartością. Rozwijasz go zawsze ze wsparciem doświadczonego lidera.