ŻABKA
VCP - Value Creation Plan
Stażystka/Stażysta w Zespole Strategii Biznesowej

Miejsce
Poznań, Warszawa
Czas
3 miesiące
Wynagrodzenie
4500 zł / m-c

IDEALNY KANDYDAT MA:

  • wykształcenie ekonomiczne, stosunki międzynarodowe lub nauki ścisłe
  • zainteresowanie obszarem analiz strategicznych i budowania długoterminowych planów rozwoju
  • wysokie zdolności analityczne oraz ustrukturyzowanego myślenia
  • łatwość nawiązywania kontaktów oraz dobre umiejętności interpersonalne
  • znajomość pakietu MS Office, głównie Power Point oraz Excel

CEL I PROGRAM STAŻU:

Unikalna możliwość pracy przy budowaniu i wdrażaniu planu strategicznego (Value Creation Plan) dla jednej z największych i najbardziej dynamicznych firm w Polsce. Pogłębienie i oszlifowanie umiejętności analitycznych, rozwój umiejętności ustrukturyzowanego myślenia i łączenia faktów oraz rozbudowanie warsztatu komunikacyjnego.

ZADANIA STAŻYSTY:

  • praca nad aktualizacją planów strategicznych firmy
  • analizy rynkowe, biznesowe, strategiczne oraz finansowe
  • udział w spotkaniach dotyczących bieżących projektów
  • przygotowywanie arkuszy kalkulacyjnych oraz prezentacji
  • współpraca z innymi departamentami firmy
Rekrutacja zakończona

O pracodawcy

Żabka to sieć małych i wygodnych sklepów, każdego dnia odpowiadająca na potrzeby milionów Klientów. Przez 23 lata obecności na polskim rynku firma ugruntowała pozycję lidera segmentu modern convenience. Ideą funkcjonowania sieci jest bliskość i wygoda Klientów, którzy w ponad 7 tys. placówek mogą zrobić szybkie zakupy, skorzystać z bogatego pakietu usług, czy zjeść szybką przekąskę na ciepło serwowaną w ramach Żabka Café. Żabka to przede wszystkim ludzie. Nasz sukces rynkowy nie byłby możliwy bez pracy i zaangażowania świetnych specjalistów i wysokiej klasy ekspertów, którzy tworzą zespół Żabki i prowadzą nasze sklepy. Abyśmy mogli wspólnie rozwijać sieć, musimy wszyscy kierować się tymi samymi zasadami i dążyć do tego samego celu.

Żabka, którą wspólnie budujemy, jest ambitna i konsekwentnie realizuje swoje zamierzenia. Stawiamy sobie śmiałe cele, cechuje nas wytrwałość w ich realizacji i potrzeba stałego rozwoju.

Żabka jest również otwarta. Otwarta na innowacje, na zmiany, na dyskusję i odmienne zdanie, na nowe trendy i szanse rynkowe. Mamy odwagę i chęć wychodzenia poza schematy!

Naszą misję staramy się realizować w sposób odpowiedzialny wobec współpracowników, franczyzobiorców, klientów i dostawców, a także wobec środowiska naturalnego i lokalnych społeczności, w których funkcjonują nasze sklepy. Podejmując codzienne decyzje jesteśmy świadomi ich wpływu na biznesy naszych franczyzobiorców oraz zadowolenie klientów. Wymagamy odpowiedzialności tak od siebie, jak i od innych.

Będąc odpowiedzialnym, dbamy również o naszą wiarygodność! Chcemy być godni zaufania w oczach pracowników, franczyzobiorców, klientów i partnerów biznesowych. Komunikujemy się otwarcie i z szacunkiem, szczerze mówimy o trudnościach. W naszej pracy chcemy być przede wszystkim autentyczni, dzięki zgodności deklaracji i działań. Opieramy nasze decyzje o obiektywne wyniki badań, doświadczenie i sprawdzone założenia.