ŻABKA
Zespół Product Management
Młodszy analityk produktu - aplikacji dla klientów

Miejsce
Poznań
Czas
15.06.2020 - 15.09.2020
Wynagrodzenie
3500 zł / m-c

IDEALNY KANDYDAT:

  • Wykształcenie zapewniające rozumienie technologii (techniczne kierunkowe lub analiza danych / analiza biznesowa, w kontekście produktów cyfrowych).
  • Konieczna umiejętność abstrakcyjnego myślenia, nastawienie na dane i szacunek dla danych.
  • Umiejętność dostosowywania sposobu komunikacji do odbiorcy, tak by był zrozumiały.

CEL I PROGRAM STAŻU:

Pełne spektrum zajęć: od wsparcia w tematach organizacji warsztatów z kontrahentami, do uczestnictwa w testach nowych funkcjonalności (lub w niektórych przypadkach ich prowadzenia). Stażysta zajmie się ponadto prostszymi analizami przyszłych funkcjonalności planowanych w aplikacji (ustalenie sposobu i pracochłonności wykonania, poprzez konsultacje z zespołami technicznymi).

ZADANIA STAŻYSTY:

Wsparcie w rozwoju aplikacji dla klientów sklepów Żabka.

O pracodawcy

Żabka to sieć małych i wygodnych sklepów, każdego dnia odpowiadająca na potrzeby milionów Klientów. Przez 21 lat obecności na polskim rynku firma ugruntowała pozycję lidera segmentu modern convenience. Ideą funkcjonowania sieci jest bliskość i wygoda Klientów, którzy w ponad 6 tys. placówkach mogą zrobić szybkie zakupy, skorzystać z bogatego pakietu usług czy zjeść szybką przekąskę na ciepło w kąciku gastronomicznym Żabka Café. Żabka to przede wszystkim ludzie. Nasz sukces rynkowy nie byłby możliwy bez pracy i zaangażowania świetnych specjalistów i wysokiej klasy ekspertów, którzy tworzą zespół Żabki i prowadzą nasze sklepy.