ŻABKA
Zespół Digital User Acquisition
Digital Customer Intelligence Intern

Miejsce
Poznań
Czas
15.06.2020 - 15.09.2020
Wynagrodzenie
3500 zł / m-c

IDEALNY KANDYDAT:

  • Kierunki matematyczne, techniczne lub ekonomiczne.
  • Zdolności analityczne oraz umiejętność syntezy danych.
  • Zainteresowanie biznesowym wykorzystaniem modeli machine learning, big data i business intelligence

CEL STAŻU:

Przygotowywania środowiska raportowego dla usług cyfrowych (aplikacje mobilne, ecommerce). Biznesowe zastosowanie uczenia maszynowego i analityki w rzeczywistym środowisku. Obserwowanie impaktu wywieranego przez +2,5 mln użytkowników aplikacji mobilnej na biznes.

ZADANIA STAŻYSTY:

Wsparcie zespołu Customer Business Intelligence w bieżących działaniach zwiazanych z pracami analitycznymi i raportowymi na potrzeby aplikacji mobilnej żappka.

O pracodawcy

Żabka to sieć małych i wygodnych sklepów, każdego dnia odpowiadająca na potrzeby milionów Klientów. Przez 21 lat obecności na polskim rynku firma ugruntowała pozycję lidera segmentu modern convenience. Ideą funkcjonowania sieci jest bliskość i wygoda Klientów, którzy w ponad 6 tys. placówkach mogą zrobić szybkie zakupy, skorzystać z bogatego pakietu usług czy zjeść szybką przekąskę na ciepło w kąciku gastronomicznym Żabka Café. Żabka to przede wszystkim ludzie. Nasz sukces rynkowy nie byłby możliwy bez pracy i zaangażowania świetnych specjalistów i wysokiej klasy ekspertów, którzy tworzą zespół Żabki i prowadzą nasze sklepy.