ŻABKA
Departament Analityki i Data Science
Staż w Departamencie Analityki i Data Science

Miejsce
Poznań
Czas
6 miesięcy - od 1 czerwca 2023 r.
Wynagrodzenie
4000 zł / m-c

IDEALNY KANDYDAT TO:

 • Studenci kierunków Ekonometria/Ekonomia/Informatyka/Matematyka.
 • Zainteresowania nowoczesnymi rozwiązaniami z obszaru analizy danych i narzędziami „Business Inteligence”.
 • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel (Power Query).
 • Znajomość SQL lub Python.
 • Mile widziana znajomość programu Power BI / Tableau / Qlik.
 • Silna motywacja do realizowania różnorodnych zadań, poszerzania swojej wiedzy i zdobycia doświadczenia.
 • Otwartość na publiczne wystąpienia.
 • Umiejętności analitycznych.
 • Dobra organizacja pracy, dokładność oraz komunikatywność.

CEL / PROGRAM STAŻU:

Jedną z kluczowych umiejętności wymaganych obecnie na rynku pracy jest umiejętna obróbka dużej ilości danych i wyciąganie wniosków/rekomendacji na podstawie danych. Staż w Departamencie Analityki i Data Science pozwala zrozumieć jak za pomocą warsztatu analitycznego można przekształcać surowe informacje z hurtowni danych na wartościowy Insight dla biznesu. Celem stażu jest praca nad rozwiązaniami analitycznymi oraz pogłębienie wiedzy o nowoczesnych narzędziach grupy Business Intelligence.

ZADANIA STAŻYSTY: 

 • Utrzymanie ciągłości działania środowiska analitycznego (BI Governance).
 • Wsparcie w przygotowaniu analiz i raportów z wykorzystaniem narzędzi Power BI.
 • Aktywne uczestnictwo w testowaniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań „Business Inteligence”.
 • Udział w raportowaniu w oparciu o dane z hurtowni danych (Snowflake).
 • Współpraca z innymi departamentami firmy w zakresie dostarczania informacji zarządczej.
 • Wsparcie zespołu w codziennych obowiązkach.

 

 

 

Rekrutacja zakończona

O pracodawcy

Żabka to sieć małych i wygodnych sklepów, każdego dnia odpowiadająca na potrzeby milionów Klientów. Przez 23 lata obecności na polskim rynku firma ugruntowała pozycję lidera segmentu modern convenience. Ideą funkcjonowania sieci jest bliskość i wygoda Klientów, którzy w ponad 7 tys. placówek mogą zrobić szybkie zakupy, skorzystać z bogatego pakietu usług, czy zjeść szybką przekąskę na ciepło serwowaną w ramach Żabka Café. Żabka to przede wszystkim ludzie. Nasz sukces rynkowy nie byłby możliwy bez pracy i zaangażowania świetnych specjalistów i wysokiej klasy ekspertów, którzy tworzą zespół Żabki i prowadzą nasze sklepy. Abyśmy mogli wspólnie rozwijać sieć, musimy wszyscy kierować się tymi samymi zasadami i dążyć do tego samego celu.

Żabka, którą wspólnie budujemy, jest ambitna i konsekwentnie realizuje swoje zamierzenia. Stawiamy sobie śmiałe cele, cechuje nas wytrwałość w ich realizacji i potrzeba stałego rozwoju.

Żabka jest również otwarta. Otwarta na innowacje, na zmiany, na dyskusję i odmienne zdanie, na nowe trendy i szanse rynkowe. Mamy odwagę i chęć wychodzenia poza schematy!

Naszą misję staramy się realizować w sposób odpowiedzialny wobec współpracowników, franczyzobiorców, klientów i dostawców, a także wobec środowiska naturalnego i lokalnych społeczności, w których funkcjonują nasze sklepy. Podejmując codzienne decyzje jesteśmy świadomi ich wpływu na biznesy naszych franczyzobiorców oraz zadowolenie klientów. Wymagamy odpowiedzialności tak od siebie, jak i od innych.

Będąc odpowiedzialnym, dbamy również o naszą wiarygodność! Chcemy być godni zaufania w oczach pracowników, franczyzobiorców, klientów i partnerów biznesowych. Komunikujemy się otwarcie i z szacunkiem, szczerze mówimy o trudnościach. W naszej pracy chcemy być przede wszystkim autentyczni, dzięki zgodności deklaracji i działań. Opieramy nasze decyzje o obiektywne wyniki badań, doświadczenie i sprawdzone założenia.