ŻABKA
Dział Sklepowych Systemów IT
Młodszy Kierownik Projektów

Miejsce
Poznań
Czas
15.06.2020 - 15.09.2020
Wynagrodzenie
3500 zł / m-c

IDEALNY KANDYDAT:

  • jest studentką / studentem kierunku Informatyka lub pokrewnego;
  • ma dobre umiejętności organizacji pracy;
  • zna podstawy zasad działania sprzętu IT;
  • ma dobre umiejętności komunikacyjne;
  • umie i chce pracować w zespole.

CEL STAŻU:

Stażysta będzie wspierał koordynację bieżących projektów wdrożeniowych w obszarze usług IT. Zapozna się z zasadami pracy w procesie dostarczania nowych rozwiązań IT (rozwiązania sprzętowe i aplikacyjne) dla rozproszonego środowiska ponad 6 tys. sklepów Żabka.

ZADANIA STAŻYSTY:

Wsparcie projektów związanych z dostarczaniem usług IT dla sklepów. W trakcie stażu zadania będą związane z cyklem życia projektu: Uczestniczenie w: spotkaniach analitycznych, budowaniu wymagań funkcjonalnych, przygotowaniu harmonogramu prac zespołów IT, organizacji testów, wdrożeniu produkcyjnym.

O pracodawcy

Żabka to sieć małych i wygodnych sklepów, każdego dnia odpowiadająca na potrzeby milionów Klientów. Przez 21 lat obecności na polskim rynku firma ugruntowała pozycję lidera segmentu modern convenience. Ideą funkcjonowania sieci jest bliskość i wygoda Klientów, którzy w ponad 6 tys. placówkach mogą zrobić szybkie zakupy, skorzystać z bogatego pakietu usług czy zjeść szybką przekąskę na ciepło w kąciku gastronomicznym Żabka Café. Żabka to przede wszystkim ludzie. Nasz sukces rynkowy nie byłby możliwy bez pracy i zaangażowania świetnych specjalistów i wysokiej klasy ekspertów, którzy tworzą zespół Żabki i prowadzą nasze sklepy.