ŻABKA
Inkubator Biznesu
Stażysta wspierający rozwój programu e-commerce

Miejsce
Poznań
Czas
01.06.2021 - 20.08.2021
Wynagrodzenie
3500 zł / m-c

IDEALNY KANDYDAT TO:

  • kandydat/-ka z doświadczeniem w e-commerce w obszarze komercyjnym
  • zainteresowany/-a branżą retail, rynkiem detalicznym, trendami konsumenckimi
  • zmotywowany/-a do realizowania różnorodnych zadań, poszerzania wiedzy i zdobycia doświadczenia
  • komunikatywny/-a oraz rzetelny/-a w realizacji zadań

CEL I PROGRAM STAŻU:

Zdobycie umiejętności pracy w interdyscyplinarnym zespole, nauka metodologii wybierania kluczowych dla powodzenia projektu rozwiązań poprzez udział w pracy koncepcyjnej oraz operacyjnej. Ukierunkowanie na maksymalizację efektów, wyzwania związane z rozwojem umiejętności interpersonalnych oraz językowych.

ZADANIA STAŻYSTY:

Wsparcie zespołu w codziennych obowiązkach w obszarze komercyjnym e-commerce, w tym:

  • praca w systemach takich jak SAP,
  • kontrola jakości danych oraz prezentacji contentu,
  • udział w brainstormingach teamu.
  • Cross-działowa współpraca w ramach doskonalenia funkcjonalności i oferty e-comm.
Rekrutacja zakończona

O pracodawcy

Żabka to sieć małych i wygodnych sklepów, każdego dnia odpowiadająca na potrzeby milionów Klientów. Przez 23 lata obecności na polskim rynku firma ugruntowała pozycję lidera segmentu modern convenience. Ideą funkcjonowania sieci jest bliskość i wygoda Klientów, którzy w ponad 7 tys. placówek mogą zrobić szybkie zakupy, skorzystać z bogatego pakietu usług, czy zjeść szybką przekąskę na ciepło serwowaną w ramach Żabka Café. Żabka to przede wszystkim ludzie. Nasz sukces rynkowy nie byłby możliwy bez pracy i zaangażowania świetnych specjalistów i wysokiej klasy ekspertów, którzy tworzą zespół Żabki i prowadzą nasze sklepy. Abyśmy mogli wspólnie rozwijać sieć, musimy wszyscy kierować się tymi samymi zasadami i dążyć do tego samego celu.

Żabka, którą wspólnie budujemy, jest ambitna i konsekwentnie realizuje swoje zamierzenia. Stawiamy sobie śmiałe cele, cechuje nas wytrwałość w ich realizacji i potrzeba stałego rozwoju.

Żabka jest również otwarta. Otwarta na innowacje, na zmiany, na dyskusję i odmienne zdanie, na nowe trendy i szanse rynkowe. Mamy odwagę i chęć wychodzenia poza schematy!

Naszą misję staramy się realizować w sposób odpowiedzialny wobec współpracowników, franczyzobiorców, klientów i dostawców, a także wobec środowiska naturalnego i lokalnych społeczności, w których funkcjonują nasze sklepy. Podejmując codzienne decyzje jesteśmy świadomi ich wpływu na biznesy naszych franczyzobiorców oraz zadowolenie klientów. Wymagamy odpowiedzialności tak od siebie, jak i od innych.

Będąc odpowiedzialnym, dbamy również o naszą wiarygodność! Chcemy być godni zaufania w oczach pracowników, franczyzobiorców, klientów i partnerów biznesowych. Komunikujemy się otwarcie i z szacunkiem, szczerze mówimy o trudnościach. W naszej pracy chcemy być przede wszystkim autentyczni, dzięki zgodności deklaracji i działań. Opieramy nasze decyzje o obiektywne wyniki badań, doświadczenie i sprawdzone założenia.