WYDAWNICTWO POZNAŃSKIE
Dział Handlowy
Stażyst(k)a w zespole e-commerce

Miejsce
Poznań
Czas
01.07.2020-30.09.2020
3500 zł / m-c

IDEALNY KANDYDAT:

  • Studentka/Student uczelni wyższej; preferowane kierunki: humanistyczne, ekonomia, handel, socjologia.
  • Posiadający wysoko rozwinięte umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej.
  • Dobrze czujący się w pracy zespołowej.
  • Posiadający zdolności analityczne i umiejętności wyciągania poprawnych wniosków.
  • Lubiący dynamiczną atmosferę i dobrze radzący sobie z działaniem pod presją czasu.
  • Umiejętności jasnego formułowania myśli i komunikatów.
  • Nastawienia pro-klienckiego: chęci pomocy, otwartości, uprzejmości i empatii.
  • Dokładności i konsekwencji w działaniu.

CEL STAŻU:

Celem stażu jest sprawdzenie w praktyce wiedzy teoretycznej uzyskanej przez Kandydat(kę)a podczas studiów. Konfrontacja nabytej wiedzy z realiami pracy zawodowej, weryfikacja predyspozycji zawodowych i zdobycie niezbędnego doświadczenia zawodowego w samodzielnym i zespołowym wykonywaniu obowiązków, w zarządzaniu czasem i priorytetami, w orientacji na cele i innowacyjność.

ZADANIA STAŻYSTY:

  • Opracowywanie i wdrażanie promocji dla sklepu internetowego.
  • Wsparcie sprzedaży w sklepie internetowym oraz innych platformach sprzedażowych.
  • Inicjowanie i zarządzanie procesami, mającymi na celu maksymalizację sprzedaży.
  • Analiza efektywności akcji sprzedażowych i marketingowych.
  • Obsługa klienta indywidualnego.
  • Obsługa posprzedażowa, przyjmowanie i dokumentacja zwrotów i reklamacji, odpowiedzi na komentarze i pytania w Social Media.
  • Obsługa Word i Excel (podstawowe funkcje arkusza kalkulacyjnego).
  • Realizacja innych zadań zleconych przez Managera działu.
  • Tworzenie oraz obsługa bazy danych produktów, w tym umiejętność samodzielnego tworzenia ciekawych i wartościowych opisów produktów.
Rekrutacja zakończona

Wydawnictwo Poznańskie istnieje od 1956 roku i wydaje głównie książki o tematyce historycznej, reportaże i literaturę piękną. Od 2012 r., po zakończeniu procesu całkowitej prywatyzacji, WYDAWNICTWO POZNAŃSKIE Sp. z o.o. w nowej formule kontynuuje działalność publikując książki naukowe, popularnonaukowe i literaturę piękną. W ramach Wydawnictwa Poznańskiego działa również marka Czwarta Strona, pod którą publikowane są kryminały, powieści obyczajowe i młodzieżowe.