VALUE MEDIA
Client Service
Media Trainee

Miejsce
Warszawa
Czas
stała współpraca (od maja)
3500 zł / m-c

CO JEST DLA NAS WAŻNE:

  • chęć uczenia się i podejmowania nowych wyzwań;
  • pasja w działaniu;
  • zaangażowanie i pozytywne podejścia;
  • podważanie statusu quo, poszukiwanie nowości oraz inicjatywy w działaniu;
  • branie odpowiedzialności za swój obszar;
  • umiejętność współpracy w zespole i orientacji na wspólny cel;
  • zainteresowania nowymi technologiami oraz rynkiem mediów (który poznasz dzięki nam od podszewki)
  • bardzo dobra organizacji pracy;
  • pełna dyspozycyjność w ciągu tygodnia (poniedziałek – piątek);
  • dobra znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel);
  • dobra znajomości języka angielskiego.

CEL / PROGRAM STAŻU:

  • poznanie specyfiki pracy w branży mediowej;
  • współpraca z największymi klientami z różnorodnych branż;
  • udział w planowaniu i realizowaniu kampanii reklamowych;
  • analiza danych, raportowanie oraz wyciąganie wniosków;
  • wsparcie przy tworzeniu prezentacji i pozostałych pracach zespołu;
  • poszukiwanie nowych rozwiązań, które przekraczają oczekiwania klienta.

ZADANIA STAŻYSTY:

Rekrutacja zakończona

Jesteśmy największą, niezależną grupą komunikacyjną w Polsce, funkcjonującą na rynku od 2013 roku. Pod jednym dachem łączymy strategię, media, kreację, e-commerce, technologię oraz event i wciąż inwestujemy w rozwój nowych kompetencji. Stawiamy na synergię działań komunikacyjnych jako One Team, który tworzą spółki mediowe, takie jak: Mediaplus, RL Media i Value Media, agencja one stop shop dla e-commerce SalesTube oraz agencje kreatywne: Change Serviceplan i GONG, agencja contentowa Labcon, Media Ready oraz eventowa GetLouder!.

Model „Dom Komunikacji” i bliska współpraca w ramach grupy sprawia, że jako Group One oferujemy kompleksową, zintegrowaną obsługę. O najwyższej jakości działań świadczą liczne nagrody, na które pracuje zaangażowany zespół ludzi. Dziś jest nas już ponad 400 osób!