UNO CAPITAL
Dział marketingu i sprzedaży
Marketing i sprzedaż usług medycznych

Miejsce
Warszawa
Czas
2 miesiące: 15.08.2020-15.10.2020
3500 zł / m-c

CECHY IDEALNEGO KANDYDATA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – Marketing i zarządzanie lub status studenta tych kierunków (lub pokrewnych).
  • Umiejętność pisania tekstów marketingowych i promocyjnych.
  • Zaangażowanie i wysoka orientacja na realizacje celów.
  • Samodzielność w działaniu oraz kreatywność.
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację.
  • Umiejętność realizacji wielu zadań i projektów jednocześnie.

ZADANIA STAŻYSTY:

  1. Współtworzenie i realizacja strategii marketingowej.
  2. Kontrola realizacji planów marketingowych, ocena ich efektywności w odniesieniu do wyników sprzedaży.
  3. Nadzór nad budżetem i jego optymalizacja.
  4. Badanie i analiza otoczenia zewnętrznego firmy oraz działalności konkurencji celem maksymalnego wykorzystania możliwości rynkowych.
  5. Przygotowywanie analiz i raportów w zakresie realizowanych projektów.
  6. Planowanie i realizacja kampanii w oparciu o ustalone KPI, weryfikacja ich efektywności i rekomendacja zmian.
  7. Tworzenie i zarządzanie kampaniami Google AdWords.
  8. Planowanie, monitoring, optymalizacja prowadzonych kampanii SEO.
  9. Prowadzenie kampanii lead generation.
  10. Wdrażanie i prowadzenie projektów z zakresu Marketing Automation.
  11. Współtworzenie i koordynacja działań PR skierowanych na promocje usług oraz tworzenie wizerunku marki.
  12. Utrzymywanie kontaktów zewnętrznymi i wewnętrznymi partnerami biznesowymi
  13. Zarządzanie serwisem www.

OFERUJEMY:

  • Pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole.
  • Możliwość poszerzania swoich kompetencji poprzez udział w projektach marketingowych.
  • Atrakcyjne warunki pracy.
  • Możliwość zatrudnienia po ukończeniu stażu.
Rekrutacja zakończona

  • Działamy od 1991 roku. Właściciele są założycielami spółki Bakalland
  • Udziałowcami i zarządzającymi są przedsiębiorcy inwestujący własny kapitał
  • Posiadamy unikatowe dla Private Equity doświadczenie w tworzeniu i operacyjnym zarządzaniu spółkami
  • Inwestujemy przede wszystkim w FMCG,  usługi medyczne i nowe technologie
  • Kreujemy wartość spółek portfelowych w ścisłej współpracy z ich zarządami