SALES TUBE
Dział SEM
SEM Trainee

Miejsce
Warszawa
Czas
stała współpraca (od maja)
3500 zł / m-c

CO JEST DLA NAS WAŻNE:

  • zainteresowania nowymi technologiami oraz rynkiem mediów (który dzięki nam poznasz od podszewki)
  • analityczne myślenie i umiejętność wyciągania wniosków z przeprowadzonych analiz
  • dobra znajomoś pakietu MS Office (w szczególności Excel oraz PowerPoint)
  • podstawowa znajomość Google Ads (będzie dodatkowym atutem)
  • dokładność i bardzo dobra organizacja pracy
  • chęć uczenia się, zaangażowanie i podejmowanie nowych wyzwań
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1)
  • gotowość do podjęcia współpracy na pełen etat

CEL STAŻU:

Jako Media Trainee będziesz wspierać zespół SEM w planowaniu, implementacji i optymalizacji kampanii w Google Ads, czyli reklam w wyszukiwarce Google, Youtube i na stronach partnerów Google. Będziesz dbać o to, aby reklama pojawiała się tak, aby przyniosła jak największe korzyści dla klienta – czy to w postaci zwiększenia sprzedaży, pozyskania nowych klientów czy zwiększenia rozpoznawalności marki wśród konsumentów.

ZADANIA STAŻYSTY:

Rekrutacja zakończona

SalesTube to pierwsza w Polsce firma, która kompleksowo zajmuje się biznesem e commerce.

Misją SalesTube jest tworzenie e-handlu oraz wspieranie jego rozwoju na każdym etapie. Nasz zespół tworzą eksperci, którzy przez lata zdobywali doświadczenie pracując dla największych polskich i globalnych marek, jednocześnie rozwijając marki własne w ramach Group One. Znamy ecommerce od podszewki. Dzięki temu możemy naszym klientom zaoferować nie tylko skuteczne rozwiązania w obszarze marketingu, ale być doradcą w tworzeniu przynoszącego zyski handlu online.

SalesTube to pierwszy w Polsce one-stop-shop dla e‑commerce, który łączy najsilniejsze kompetencje performance marketingowe z kompleksowym wsparciem dla e-biznesów, w tym platformach e‑commerce, technologii marketingowej i analityki.