RZECZPOSPOLITA
Stażysta analityk w redakcji "Rzeczpospolitej" i „Parkietu”

Miejsce
Warszawa
Czas
3 miesiące

Wybrana osoba, będzie odpowiedzialna za wsparcie redakcji „Rzeczpospolitej” oraz „Gazety Giełdy i Inwestorów Parkiet”

Najważniejsze zadania

  • przegląd wszystkich dostępnych źródeł danych i zapewnienie ich integracji,
  • interpretowanie danych, analiza wyników przy użyciu metod statystycznych, dostarczanie bieżących raportów,
  • analiza zbiorów danych, systemów gromadzenia danych w ramach przyjętych strategii,
  • identyfikacja, analiza oraz interpretacja trendów i wzorców w zbiorach danych,
  • optymalizacja i porządkowanie danych w oparciu o określone wskaźniki,
  • definiowanie możliwości optymalizacji wykorzystywania dostępnych danych,
  • pozyskiwanie danych z podstawowych i dodatkowych źródeł oraz utrzymanie baz danych.

Szukamy Ciebie, jeśli

  • jesteś w trakcie nauki na studiach wyższych,
  • posiadasz zdolności analityczne,
  • jesteś osobą odpowiedzialną oraz  sumienną,
  • możesz pochwalić się znajomością pakietu MS Office, MS Excel i Power Point,
  • charakteryzuje Cię proaktywne podejście do nowych tematów i efektywne działanie,
  • potrafisz i lubisz pracować w zespole.

Zapewniamy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w redakcji najbardziej opiniotwórczej gazety w Polsce,
  • możliwość bycia częścią doświadczonego zespołu redakcyjnego,
  • możliwość zdobycia poszukiwanych na rynku umiejętności,
  • dynamiczne środowisko pracy.
Rekrutacja zakończona

„Rzeczpospolita” to źródło informacji dla liderów opinii, menedżerów, profesjonalistów i osób podejmujących kluczowe decyzje biznesowe. Od lat jest uznawana za najbardziej opiniotwórcze  medium w Polsce.

„Gazeta Giełdy i Inwestorów Parkiet” to ogólnopolski dziennik skoncentrowany na tematyce giełdy, rynków kapitałowych i inwestycji. Skierowana do inwestorów, pracowników spółek notowanych na giełdzie, branży inwestycyjnej i innych profesjonalistów rynku finansowego.

Gremi Media SA to czołowy polski wydawca zapewniający czytelnikom specjalistyczne treści biznesowe i prawnicze. Tworzy wielokanałową platformę skupiającą się na przekazywaniu treści na wysokim poziomie w mediach onlinowych i offlinowych. Jej celem jest zabieranie głosu w publicznej debacie na temat zmian gospodarczych, prawnych i finansowych oraz dotarcie do czytelników z najświeższymi informacjami. Gremi Media z wyprzedzeniem kieruje informacje do liderów opinii, osób podejmujących decyzje biznesowe i tych, którzy chcą być na bieżąco.