RESPECT ENERGY
Prawnik - Towarowy Dom Maklerski Rynku Energii
REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

Miejsce
Warszawa
Czas
3 miesiące (czerwiec - sierpień)
Wynagrodzenie
6000 zł / m-c

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

IDEALNY KANDYDAT:

  • Jest studentem ostatniego roku lub absolwentem kierunku prawo.
  • Zna tematykę instrumentów finansowych i towarów giełdowych.

CEL / PROGRAM STAŻU:

Stażysta będzie miał możliwość zapoznania się z działalnością jedynego w Polsce towarowego domu maklerskiego należącego do czołowej grupy energetycznej działającej w zakresie odnawialnych źródeł energii. Będzie miał możliwość praktycznego wykorzystania wiedzy zdobytej podczas studiów prawniczych. Stażysta zostanie włączony do wykonywanego przez Spółkę przeglądu prawodawstwa europejskiego w ramach projektu określenia wymagań prawnych do rozszerzenia przez towarowy dom maklerski działalności na rachunek klientów na inne rynki europejskie poza Polską.

ZADANIA STAŻYSTY:

Wsparcie w wykonaniu researchu na temat wymagań prawnych jakie musi spełnić towarowy dom maklerski, aby podjąć działalność na rynkach europejskich.

Rekrutacja zakończona

O pracodawcy

Jesteśmy spółką z polskim kapitałem specjalizująca się w handlu energią elektryczną. Jako jedyni w Polsce, pozyskujemy, a następnie sprzedajemy, tylko i wyłącznie energię pochodzącą z odnawialnych źródeł. Kierujemy się szacunkiem do natury i do człowieka. Energia odnawialna to dla nas oczywisty i jedyny, słuszny wybór. Mamy za sobą 8 lat obecności na rynku. Jesteśmy jednym z największych niezależnych podmiotów na rynku energii elektrycznej w Polsce i cały czas dynamicznie się rozwijamy.