RESPECT ENERGY
Biuro Origination
Staż w zespole pozyskiwania energii od wytwórców OZE

Miejsce
Warszawa
Czas
6 miesięcy
Wynagrodzenie
6000 zł / m-c

IDEALNY KANDYDAT:

Idealny kandydat to osoba, która chce poznać świat odnawialnych źródeł i rynek energii elektrycznej i ma ochotę uczyć się od ekspertów. Zaangażowanie, otwartość umysłu i szerokie horyzonty, to jedyne wymagania konieczne. Mile widziane wykształcenie z obszaru energetyki, odnawialnych źródeł energii lub pokrewne.

CEL / PROGRAM STAŻU:

Możliwość poznania rynku energii elektrycznej i źródeł odnawialnych od kuchni. Praca w komunikatywnym zespole pozyskującym energię od wytwórców OZE, wśród uznanych ekspertów z branży.

ZADANIA STAŻYSTY:

Wsparcie działu Origination we wszystkich zadaniach – od kontaktu z klientami po analizy biznesowe.

Rekrutacja zakończona

O pracodawcy

Respect Energy  jest jedną z największych, niezależnych spółek na rynku energii elektrycznej w Polsce, która jako pierwsza zaoferowała swoim klientom w 100% zielony mix energetyczny, pochodzący z odnawialnych źródeł takich jak: słońce, wiatr, woda i biogaz.

Działalność Respect Energy opiera się na kilku filarach, m.in.: międzynarodowym obrocie energią elektryczną, prawami majątkowymi oraz gwarancjami pochodzenia, a także sprzedaży energii do odbiorców końcowych i działaniach promujących dostęp do czystej energii. Respect Energy inwestuje w infrastrukturę służącą do wytwarzania zielonej energii, głównie w farmy wiatrowe i fotowoltaiczne, poszerzając w ten sposób własne portfolio odnawialnych źródeł energii i rozbudowując ofertę dla klientów. Firma działa obecnie na 23 rynkach i współpracuje z grupą ponad 600 wytwórców energii.

Organizacja CICERO Shades of Green przyznała inwestycjom Respect Energy najwyższą notę CICERO Dark Green.