PRESS GLASS
Dział BHP

Miejsce
Radomsko
Czas
3 miesiące (lipiec - wrzesień)
Wynagrodzenie
2500 zł.

DLA KOGO?

Student lub absolwent studiów wyższych, otwarty na rozwiązywanie problemów, wykazujący znajomość obowiązujących przepisów w zakresie BHP.

ZADANIA STAŻYSTY

Do Twoich zadań będzie należało, m.in.

  • udział w kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów,
  • analiza stanu BHP,
  • a także wsparcie przy opracowywaniu wewnętrznych zarządzeń i instrukcji.

DLACZEGO WARTO? 

  • Staż w PRESS GLASS to szansa na zdobycie doświadczenia zawodowego zakładzie produkcyjnym zatrudniającym ponad 1500 pracowników.
  • W trakcie stażu pogłębisz wiedzę z obszaru BHP i P.Poż., a także będziesz uczestniczyć w procesie doskonalenia kultury bezpieczeństwa.

 

O pracodawcy

Wierzymy, że wszystko co robimy przyczynia się do rozwoju naszych pracowników i partnerów biznesowych. Budujemy organizację, której największą siłą są ludzie. Sposób w jaki działamy uczynił nas europejskim liderem w przetwarzaniu szkła dla budownictwa.

Swoją markę tworzymy od 1991 roku. 13 zakładów produkcyjnych w Polsce i na świecie, ponad 3500 pracowników w całej Grupie, 10 mln m2 przetworzonego szkła rocznie – tak PRESS GLASS wygląda w liczbach. Długoletnia obecność na rynku oraz setki zatrudnionych osób utwierdziły nas w przekonaniu, że to człowiek jest najcenniejszą wartością naszej firmy.