PKP Energetyka
Zakupy strategiczne
MOCny Start

Miejsce
Warszawa
Czas
2 miesiące: lipiec - sierpień 2020
3500 zł / m-c

INFORMACJE DLA KANDYDATA

Do formularza aplikacyjnego prosimy załączyć CV.

Rekrutacja zakończona
Podobne staże innych pracodawców
PFLEIDERER
Dział Zakupów
Wieruszów
3 miesiące
3500 zł / m-c
AMICA
Poznań
2 lub 3 m-ce: między 01.07 a 30.09.2020
3500 zł / m-c

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia ekonomicznego (może być również politechniczne);
  • zaawansowanych umiejętności obsługi arkusza Excel;
  • znajomości POWER BI (mile widziane)
  • bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych.

CEL STAŻU:

W PKP Energetyka każdy staje się częścią MOCnego Składu, w którym wiele może się nauczyć. Wymiana doświadczeń w branży łączącej kolej i energetykę jest niezwykle pasjonująca. Wszyscy Pracownicy mogą się tu rozwijać, mieć wpływ na swoje zadania, mają do dyspozycji nowoczesne systemy pracy oraz okazję do poznania najlepszych, światowych rozwiązań technologicznych.

W ramach stażu, nauczysz się budować narzędzia analityczne w POWER BI (dashboardy) oraz będziesz miał/a okazję dzielić się wiedzą z innymi podczas prowadzenia szkoleń wewnętrznych.

ZADANIA STAŻYSTY:

  1. Analiza jakości danych w systemach/systemie zakupowym.
  2. Zaproponowanie wskaźników pomiaru jakości danych (np. dla wybranej konkretnej informacji).
  3. Budowa narzędzia w PowerBI, które w sposób automatyczny wskazuje błędy w danych.
  4. Komunikacja i szkolenie zespołu z zakresu poprawności wpisywania danych do systemów, monitorowanie postępów w poprawianiu danych.

PKP Energetyka to mocny i zgrany zespół ludzi, którzy nieprzerwanie dbają o dostarczanie najwyższej jakości usług budowy i utrzymania sieci trakcyjnych oraz elektroenergetycznych. Specjalizujemy się w nowoczesnych rozwiązaniach dla Klientów, będąc stałym partnerem rozwoju kolei i infrastruktury elektroenergetycznej w Polsce i za granicą. Jesteśmy spółką prywatną, naszym właścicielem jest fundusz CVC Capital Partners.
– Posiadamy własną sieć dystrybucyjną na terenie całego kraju
– Utrzymujemy i budujemy sieć trakcyjną
– Jesteśmy liderem w sprzedaży energii trakcyjnej dla przewoźników kolejowych
Dlaczego warto u nas pracować?
PKP Energetyka na tle konkurencji wyróżniają trzy mocne atrybuty. Lubimy wyzwania, tworzymy zgrany zespół, jesteśmy solidnym pracodawcą.