PFLEIDERER
Dział Zarządzania Łancuchem Dostaw
Stażysta w Dziale Zarządzania Łańcuchem Dostaw

Miejsce
Wrocław
Czas
3 miesiące
3500 zł / m-c

IDEALNY KANDYDAT:

  • student ostatnich lat, preferowane kierunki logistyczne;
  • posiada umiejętności analityczne, umiejętność łączenia informacji oraz wyciągania wniosków z różnych etapów procesu;
  • potrafi aktywnie słuchać i chętnie współpracuje w zespole;
  • posiada umiejętności swobodnego komunikowania się w języku angielskim (prowadzenia podstawowej korespondencji biznesowej);
  • potrafi sprawnie korzystać z pakietu MsOffice ( zwłaszcza Excel).

CEL  STAŻU:

  • Weryfikowanie wiedzy teoretycznej i praktycznej wyniesionej z zajęć specjalistycznych.
  • Gromadzenie doświadczeń w organizowaniu samodzielnej pracy.
  • Poznanie specyfiki funkcjonowania Łańcucha Dostaw.
  • Poznanie zasad i etapów planowania zapotrzebowania na materiały i surowce do produkcji wyrobów finalnych.
  • Praktyczne podniesienie umiejętności interpretacji i prezentacji wyników analiz procesów logistycznych.

ZADANIA STAŻYSTY:

  • Poznanie procesów realizowanych w jednym z zakładów produkcyjnych.
  • Uczestnictwo w szkoleniu produktowym umożliwiającym zrozumienie specyfiki obsługi Klienta.
  • Realizacja zadań z zakresu logistyki wewnętrznej i zewnętrznej zamówień.
  • Udział w telekonferencjach i spotkaniach dotyczących podprocesów logistycznych.
  • Analiza elementów wpływających na terminowość i adekwatność dostaw.
  • Zapoznanie z elementami systemu informatycznego SAP.
Rekrutacja zakończona

Jesteśmy wiodącym w Europie Środkowo-Wschodniej producentem materiałów dla meblarstwa, budownictwa i wyposażenia wnętrz. Oferujemy zaawansowane technologicznie oraz bogate
pod względem wzornictwa rozwiązania dla przestrzeni mieszkalnych oraz obiektów użyteczności publicznej.

Jako pracodawca uważamy, że to nasi zaangażowani pracownicy są jednym z najważniejszych czynników wpływających na sukces firmy. Dzięki elastycznemu systemowi pracownicy mają wiele możliwości rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia.