PFLEIDERER
Dział Zakupów
Stażysta w Dziale Zakupów

Miejsce
Wieruszów
Czas
3 miesiące
3500 zł / m-c

IDEALNY KANDYDAT:

Idealny kandydat to student ostatnich lat studiów, który będzie zaangażowany w realizację powierzonych mu obowiązków przy jednoczesnej dobrej organizacji czasu pracy. Ważna jest dla nas Twoja umiejętność analitycznego myślenia a także sprawne korzystanie z MS Excel / MS PowerPoint. Idealnie jeśli znasz dobrze język angielski, bo będziesz miał okazję się nim posługiwać w środowisku biznesowym. Stawiamy duży nacisk na wzajemny szacunek i wsparcie, więc jeśli potrafisz aktywnie słuchać i jesteś team-playerem to zapraszamy Cię do naszego zespołu!

CEL  / PROGRAM STAŻU:

Celem jest zapoznanie stażysty z funkcjonowanie przedsiębiorstwa, w tym w szczególności działu zakupów. Przez pierwsze dni będziesz miał okazję uczestniczyć w szkoleniach i spotkaniach, które pozwolą Ci na zbudowanie obrazu organizacji. Następnie zachęcimy do weryfikacji wiedzy teoretycznej wyniesionej ze studiów z praktyką. Zapoznamy Cię ze specyfiką pracy działu zakupów. Pod okiem opiekuna stażu nauczysz się poruszać się w systemie SAP, mierzyć wyniki, ale także je interpretować.

ZADANIA STAŻYSTY:

  • Realizacje zakupów materiałów typu C od polskich i międzynarodowych dostawców.
  • Negocjacje komercyjnych warunków zakupów dla materiałów typu C.
  • Przy wsparciu opiekuna będziesz przygotowywał złożone zadania (prezentacje, analizy danych).
  • Stażysta będzie miał możliwość prowadzenia projektów oszczędnościowych pod okiem doświadczonych kupców.

Jesteśmy wiodącym w Europie Środkowo-Wschodniej producentem materiałów dla meblarstwa, budownictwa i wyposażenia wnętrz. Oferujemy zaawansowane technologicznie oraz bogate
pod względem wzornictwa rozwiązania dla przestrzeni mieszkalnych oraz obiektów użyteczności publicznej.

Jako pracodawca uważamy, że to nasi zaangażowani pracownicy są jednym z najważniejszych czynników wpływających na sukces firmy. Dzięki elastycznemu systemowi pracownicy mają wiele możliwości rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia.