PFLEIDERER
Biuro badawczo-aplikacyjne
Stażysta w Biurze badawczo-aplikacyjnym

Miejsce
Kędzierzyn-Koźle
Czas
2 lub 3 miesiące
3500 zł / m-c

IDEALNY KANDYDAT:

  • Student 4-5 roku o preferowanym kierunku chemia (biochemia, biotechnologia).
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Power Point, Excel).
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, dobra organizacja pracy, kreatywność, otwartość.

CEL  STAŻU:

  • Praca w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Poznanie specyfiki pracy w laboratorium badawczo-aplikacyjnym.
  • Stażysta będzie miał możliwość w dobrej atmosferze, wykazać się kreatywnością i zaangażowaniem.

ZADANIA STAŻYSTY:

  • Opracowanie programów badań aplikacyjnych.
  • Dobór i opracowywanie procedur analitycznych.
  • Specyfikacja i zamawianie urządzeń, aparatury badawczej i analitycznej.

Jesteśmy wiodącym w Europie Środkowo-Wschodniej producentem materiałów dla meblarstwa, budownictwa i wyposażenia wnętrz. Oferujemy zaawansowane technologicznie oraz bogate
pod względem wzornictwa rozwiązania dla przestrzeni mieszkalnych oraz obiektów użyteczności publicznej.

Jako pracodawca uważamy, że to nasi zaangażowani pracownicy są jednym z najważniejszych czynników wpływających na sukces firmy. Dzięki elastycznemu systemowi pracownicy mają wiele możliwości rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia.