STOCK POLSKA
Dział On Trade i Sprzedaży Specjalistycznej
Stażysta w Dziale Aktywacji Marek

Miejsce
Warszawa
Czas
3 - 6 miesięcy
Wynagrodzenie
3600 zł / m-c

IDEALNY KANDYDAT TO:

Zgłoś się i wybierz #StockPolska, jeśli:

  • Jesteś absolwentem/absolwentką lub studentem/studentką ostatniego roku studiów magisterskich na kierunku: marketing, zarządzanie, socjologia (lub innym, zbliżonym do tematyki stażu).
  • Interesujesz się światem mediów, reklamy, trendów marketingowych, masz poczucie estetyki i analityczny umysł.
  • Posługujesz się językiem angielskim umożliwiającym swobodną komunikację.
  • Ciekawość, dokładność, przenikliwość, umiejętność budowania relacji i wytrwałość w dążeniu do celu to Twoje mocne strony.

CEL/PROGRAM STAŻU:

Dlaczego warto dołączyć do naszego #MOCnegoZespołu?

  • Przygotowaliśmy dla Ciebie staż w obszarze marketingu i aktywacji konsumenckich oraz mamy na to konkretny plan! Gwarantujemy, nie będziesz się nudzić i sporo się nauczysz.
  • Zaangażujesz się w bieżące zadania i poznasz różne obszary w zespole aktywacji. konsumenckich, który zajmuje się m.in. realizacją kampanii reklamowych, działaniami związanymi z promocją marki i produktów, bezpośrednim dotarciem do konsumenta, współpracą z agencjami marketingowymi/reklamowymi oraz analizą rynku.

ZADANIA STAŻYSTY:

Będziesz uczestniczyć w projektach przygotowania i wdrażania kampanii marketingowych, w ramach których będziesz miał okazję współpracować z agencją marketingową w celu przygotowania potrzebnych materiałów. W ramach zadań będziesz wspierać dział w codziennych obowiązkach oraz przygotowywać raporty i prezentację na potrzeby bieżących projektów. Nauczysz się czym są działania aktywacyjne w kanale On Trade, Sprzedaży Specjalistycznej oraz w obszarze Eventów, co w praktyce składa się na zarządzanie marką oraz jak egzekwować strategie marketingową produktu w dedykowanym kanale sprzedaży. Będziesz częścią najważniejszych działań realizowanych dla naszych strategicznych marek z naszego portfolio podczas tegorocznego lata.

Rekrutacja zakończona

O pracodawcy

Jesteśmy drugim, największym producentem wódek czystych i alkoholi smakowych w Polsce. W naszym portfolio znajdziesz takie marki, jak: Stock Prestige, Amundsen, Lubelska, Saska, Żołądkowa Gorzka, Jim Beam, Maker’s Mark, Dubliner, Dictador, Salitos Tequila, DeKuyper, Millhill’s gin i wiele, wiele innych. Siedziba naszej firmy znajduje się w Lublinie. Tutaj zlokalizowana jest Fabryka oraz Lubelskie Centrum Logistyczne. W Warszawie znajduje się Biuro Zarządu, a Siły Sprzedażowe rozproszone są po całym kraju. Jesteśmy ważną częścią Stock Spirits Group – lidera branży spirytusowej w Europie środkowo-wschodniej.