MEDICALGORITHMICS S.A
Dział IT
Staż w zespole R&D (analiza sygnału EKG)

Miejsce
Warszawa
Czas
3 miesiące (czerwiec - sierpień)
Wynagrodzenie
25 - 35 zł / h

IDEALNY KANDYDAT TO OSOBA:

  • posiadająca wykształcenie związane z przetwarzaniem sygnału EKG (np. Technik Elektroradiolog lub Elektroradiologia)
  • mająca wiedzę z zakresu elektrokardiografii
  • dokładna i skrupulatna, potrafiąca wykonywać powtarzające się czynności z równym zaangażowaniem przez dłuższy okres czasu.

CEL STAŻU:

  • Od Twojej pomocy zależeć będzie powodzenie realizacji projektu, nad którym obecnie pracuje zespół R&D. Poszukujemy osoby, która wspierać będzie nas w analizie sygnału EKG i oznaczaniu danych niezbędnych do rozwoju algorytmów wspomagających diagnostykę kardiologiczną.

ZADANIA STAŻYSTY:

  • Zajmiesz się oznaczaniem arytmii, załamków i innych cech sygnału EKG dla dużej ilości przykładów
  • Będziesz współpracować z zespołem R&D przy tworzeniu algorytmów do automatycznej analizy EKG – dzięki Twojemu feedbackowi będziemy mogli usprawniać narzędzia do oznaczania danych

 

Rekrutacja zakończona

O pracodawcy

MEDICALGORITHMICS S.A.

Medicalgorithmics S.A. to polska firma opracowująca zaawansowane systemy dla kardiologii. Innowacyjność to jeden z naszych głównych atutów. Wprowadzamy ją w codzienną organizację pracy i kierujemy się nią podczas procesu tworzenia. Dzięki multidyscyplinarnej grupie badaczy i deweloperów jesteśmy autorami przełomowych rozwiązań technologicznych. Opracowujemy algorytmy, oprogramowanie i urządzenia, a następnie wdrażamy je do produkcji, co pozwala nam świadczyć usługi telemedyczne tysiącom pacjentów na świecie.