LTTM
Dział Sprzedaży
Stażysta w Dziale Sprzedaży

Miejsce
Warszawa
Czas
3 miesiące
Wynagrodzenie
3600 zł / m-c

IDEALNY KANDYDAT:

Szukamy osoby, która interesuje się tematyką Influencer Marketingu zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym oraz bardzo dobrze zna platformy: TikTok, Instagram i YouTube.
Doceniamy także komunikatywność, odpowiedzialność i zaangażowanie oraz umiejętność efektywnej pracy w zespole.

CEL / PROGRAM STAŻU:

Jesteśmy największą agencją influencer marketingu oraz największą siecią partnerską YouTube w Polsce i Europie Środkowej. Pracujemy z topowymi twórcami dla największych marek, agencji reklamowych oraz domów mediowych w kraju oraz w Europie. Jesteśmy ekspertami w branży i chętnie dzielimy się naszą wiedzą oraz pasją!
Dołączając do nas nauczysz się profesjonalnej obsługi klienta, pogłębisz swoją znajomość platform social media oraz odkryjesz tajniki skutecznego content marketingu.

ZADANIA STAŻYSTY:

  • uczestniczenie w spotkaniach sprzedażowych
  • wsparcie zespołu w przygotowywaniu ofert sprzedażowych
  • współpraca z Działem Influencer Managementu
  • przygotowywanie prezentacji
Rekrutacja zakończona

O pracodawcy

Jesteśmy LTTM – największą w Polsce grupą świadcząca usługi z zakresu wideo i influencer marketingu!
Pod naszymi skrzydłami rozwija się 62 proc. branży w Polsce, a twórcy zrzeszeni w naszej sieci LifeTube odpowiadają za ponad 12 proc. oglądalności całego YouTube’a w Polsce.
Pracujemy z topowymi twórcami dla największych marek, agencji reklamowych i domów mediowych w kraju oraz w Europie. Jesteśmy ekspertami w branży i chętnie dzielimy się naszą wiedzą oraz pasją.
Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę z najlepszymi!