IQS
Dział Marketingu i sprzedaży
Asystent ds. Marketingu

Miejsce
Warszawa
Czas
min. 3 m-ce; rozpoczęcie stażu: 04.2020r.
3500 zł / m-c

IDEALNY KANDYDAT TO:

Student/ka lub abolwent/ka kierunku: marketing, public relations.

Pożądane kompetencje:

  • kreatywność,
  • zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolności komunikacyjne,
  • wiedza z zakresu mediów społecznościowych,
  • obsługa pakietu office w tym PowerPoint.

CEL STAŻU:

Celem stażu jest nabycie umiejętności związanych z komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną przy użyciu tradycyjnych i nowoczesnych narzędzi marketingowych .
Stażysta zdobędzie cenne doświadczenie zawodowe i pozna specyfikę pracy w dziale marketingu.

ZADANIA STAŻYSTY:

  • wsparcie w bieżących pracach działu,
  • pomoc przy bieżącej obsłudze mediów społecznościowych,
  • pomoc w przygotowywaniu prezentacji i materiałów informacyjnych,
  • pomoc w organizacji eventów zewnętrznych i wewnętrznych,
  • przygotowywanie komunikacji wewnętrznej dla pracowników.
Rekrutacja zakończona

Jesteśmy polską firmą badawczo-analityczną. Nasza praca to pozyskiwanie, przetwarzanie i analiza danych (deklaratywnych i pasywnych) oraz projektowanie rozwiązań badawczych. Oferujemy bogate portfolio produktów badawczych oraz metod i narzędzi do realizacji badań zarówno jakościowych, jak i ilościowych. Wspólnie z Klientami angażujemy się w poszukiwanie nowych trendów i inisightów konsumenckich. Weryfikujemy pomysły i koncepty, mierzymy efektywność komunikacji, a także testujemy produkty i opakowania, zanim na stałe zagoszczą na półkach sklepów i w domach konsumentów. Pomagamy w budowaniu strategii dla marek oraz doradzamy przy tworzeniu strategii cenowych. Realizujemy szereg autorskich projektów badawczych, dzięki którym dysponujemy gotowymi raportami, zawierającymi pogłębioną wiedzę na temat najważniejszych zjawisk i zmian społecznych oraz rynkowych.
Do naszych sztandarowych produktów należą opracowania, takie jak: Świat Młodych, Adults Power, Kids Power czy Video Love Story. Od 2013 roku jesteśmy częścią grupy kapitałowej Mediacap, która działa na styku marketingu i technologii.