INTER CARS
User Experience
Stażysta w obszarze User Experience

Miejsce
zdalnie
Czas
3 miesiące (lipiec-październik)

Staż w naszej firmie odbędziesz pod okiem indywidualnego opiekuna, a poziom stażu będzie dostosowany do Twoich potrzeb.

IDEALNY KANDYDAT:

  • studiuje na kierunku: socjologicznym, etnograficznym, psychologicznym lub informatycznym (preferowane multimedia, projektowanie, itp.),
  • jest na III roku studiów licencjackich, I-II roku studiów magisterskich lub absolwentką/absolwentem ww. kierunków.

Jeśli spełniasz powyższe kryteria to serdecznie Cię zapraszamy na staż w Inter Cars! Zapewnimy Ci warunki do rozwoju, szeroką perspektywę na biznes, ciekawe zadania i indywidualną opiekę managerów na wysokich stanowiskach kierowniczych w firmie!

DOŁĄCZAJĄC DO NASZEGO ZESPOŁU:

  • zdobędziesz doświadczenia w zakresie tworzenia serwisów internetowych, skierowanych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych oraz w budowaniu doświadczeń użytkownika (UX, user experience),
  • zapoznasz się z cyklem tworzenia oprogramowania w dużych organizacjach,
  • uzyskasz doświadczenia w realizacji badań z klientami/użytkownikami,
  • uzyskasz podstawowe kompetencje projektowania rozwiązań internetowych (desktop + mobile).

ZADANIA STAŻYSTY:

Stawiamy na samodzielną pracę naszych stażystów i niezależność we wspólnie ustalonych ramach. Będziesz odpowiadać za poszczególne zadania w obszarach:

  • zbierania informacji, identyfikacji interesariuszy, analizy założeń, benchmarkingu,
  • obserwacji i moderacji badań,
  • przygotowywania makiet na podstawie wyników przeprowadzonych analiz/badań,
  • przygotowania dokumentacji dla programistów, konsultacji przy wdrożeniu.

Liczymy na Twoje świeże spojrzenie. Ale spokojnie – nie rzucimy Cię na głęboką wodę! Będziesz mieć indywidualnego opiekuna, a poziom stażu będzie dostosowany do Twoich potrzeb.

Zgłoszenia kandydatów z doświadczeniem uchodźczym lub migracyjnym będą rozpatrywane w pierwszej kolejności.

Jesteśmy największym dystrybutorem części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych na rynku Europy Środkowo – Wschodniej. Oferujemy Tobie realizację ambitnych, technologicznych wyzwań w międzynarodowym środowisku. Posiadamy ponad 240 oddziałów w Polsce i drugie tyle w Europie, jesteśmy właścicielami motointegrator.pl Chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na www.intercars.eu