INTERMEKO
Laboratorium Intermeko
Staż w dziale Laboratorium i Kontroli Jakości

Miejsce
Blizne Łaszczyńskiego
Czas
Do ustalenia
Wynagrodzenie
4000 zł / m-c

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

*****

IDEALNY KANDYDAT:

Idealny kandydat to student ostatnich lat studiów inżynierskich. Kompetencje: łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność pracy w grupie. Jeśli szukasz dynamicznej i ambitnej pracy, która nie ogranicza się do siedzenia za biurkiem – zapraszamy na staż do Laboratorium Intermeko.

Więcej o tym jak pracujemy tutaj

CEL / PROGRAM STAŻU:

Podczas stażu będziesz miał/ miała możliwość praktycznego wykorzystania wiedzy inżynierskiej/ technicznej. Dowiesz się w jaki sposób badamy części zamienne do pojazdów mechanicznych oraz jak weryfikujemy je pod kątem jakościowym.

ZADANIA STAŻYSTY:

1. Wsparcie przy tworzeniu ekspertyz dotyczących części samochodowych, przede wszystkim elementów klimatyzacji, tj.: kompresory, skraplacze.

2. Analiza uszkodzeń części za pomocą odpowiednich narzędzi pomiarowych.

3. Proponowanie działań naprawczych.

Rekrutacja zakończona

O pracodawcy

Laboratorium Intermeko wykonuje badania części producentów, którzy pragną zostać dostawcami Inter Cars. Zanim trafią one na rynek zostają sprawdzone pod kątem wszelkich norm i wymagań technicznych. Wszystkie części przechodzą wielokrotne testy i badane są pod każdym możliwym kątem, tak, aby finalny produkt był przede wszystkim bezpieczny dla użytkownika, ale też spełniał bardzo rygorystyczne normy techniczne. Spółka Intermeko jest na rynku od ponad 15 lat.