INTER CARS
Wsparcie sieci dystrybucji
Stażysta w Dziale Wsparcia Sieci Dystrybucji

Miejsce
Warszawa
Czas
3 miesiące

Staż w naszej firmie odbędziesz pod okiem indywidualnego opiekuna, a poziom stażu będzie dostosowany do Twoich potrzeb.

IDEALNY KANDYDAT:

Nie mamy wymagań, co do Twoich studiów, doświadczenia czy umiejętności, które musisz posiadać (no, może poza kilkoma). Na tym stanowisku liczy się przede wszystkim otwarta głowa, odpowiedzialność i chęć nauki.

Dlatego, jeśli:

  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim,
  • umiesz obsługiwać MS Excel na poziomie średniozaawansowanym,
  • bierzesz odpowiedzialność za realizację postawionych celów,
  • oraz masz pozytywne nastawienie do ludzi i życia,

to serdecznie Cię zapraszamy na staż w Inter Cars! Zapewnimy Ci warunki do rozwoju, szeroką perspektywę na biznes, ciekawe zadania i indywidualną opiekę managerów na najwyższych stanowiskach kierowniczych w firmie!

DOŁĄCZAJĄC DO NASZEGO ZESPOŁU:

  • poznasz organizację i poszczególne jej obszary,
  • jesteś wsparciem w procesie nadzoru nad siecią dystrybucji,
  • rozwijasz się i masz perspektywy.
  • będziesz realizować merytoryczne zadania bezpośrednio z wiceprezesem grupy kapitałowej Inter Cars S.A.

ZADANIA STAŻYSTY:

Stawiamy na samodzielną pracę naszych stażystów i niezależność we wspólnie ustalonych ramach. Będziesz odpowiadać za poszczególne zadania w obszarach:

  • wsparcia i nadzoru procesów związanych z rozwojem sieci dystrybucji,
  • rozwoju segmentów sprzedaży,
  • wzmacniania komunikacji między centralą a spółkami zależnymi,
  • analiz oraz prezentacji/ raportów na potrzeby całej grupy Inter Cars.

Liczymy na Twoje świeże spojrzenie. Ale spokojnie – nie rzucimy Cię na głęboką wodę! Będziesz mieć indywidualnego opiekuna, a poziom stażu będzie dostosowany do Twoich potrzeb.

Zgłoszenia kandydatów z doświadczeniem uchodźczym lub migracyjnym będą rozpatrywane w pierwszej kolejności.

Rekrutacja zakończona

Jesteśmy największym dystrybutorem części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych na rynku Europy Środkowo – Wschodniej. Oferujemy Tobie realizację ambitnych, technologicznych wyzwań w międzynarodowym środowisku. Posiadamy ponad 240 oddziałów w Polsce i drugie tyle w Europie, jesteśmy właścicielami motointegrator.pl Chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na www.intercars.eu