INTER CARS
Dział Obsługi Posprzedażowej
Staż w Dziale Obsługi Posprzedażowej

Miejsce
Warszawa
Czas
3 mies. (czerwiec - sierpień)
3500 zł / m-c

IDEALNY KANDYDAT TO:

Student bądź absolwent studiów do 30. roku życia kierunków: marketingowych, administracyjnych.

CEL STAŻU:

  • nabycie doświadczenia z klientami w obszarze sprzedaży,
  • Zapoznanie się ze strukturą dokumentów takich jak: umowy współpracy, aneksy,
  • budowanie mailingów do Klientów.

ZADANIA STAŻYSTY:

  • Organizacja dokumentów obowiązujących w relacji z Klientem – umowy, aneksy itp.,
  • Archiwizacja dokumentów,
  • Administrowanie bazą danych Klientów w wewnętrznych programach.

Jesteśmy największym dystrybutorem części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych na rynku Europy Środkowo – Wschodniej. Oferujemy Tobie realizację ambitnych, technologicznych wyzwań w międzynarodowym środowisku. Posiadamy ponad 240 oddziałów w Polsce i drugie tyle w Europie, jesteśmy właścicielami motointegrator.pl Chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na www.intercars.eu