INTER CARS
iPMO
Stażysta w Dziale iPMO

Miejsce
Warszawa
Czas
3 mies. (cze-sie)-możliwość przedł.

Staż w naszej firmie odbędziesz pod okiem indywidualnego opiekuna, a poziom stażu będzie dostosowany do Twoich potrzeb.

IDEALNY KANDYDAT:

Nie mamy wymagań, co do Twoich studiów, doświadczenia czy umiejętności, które musisz posiadać (no, może poza kilkoma). Na tym stanowisku liczy się przede wszystkim otwarta głowa, odpowiedzialność i chęć nauki.

Dlatego, jeśli:

  • posługujesz się językiem angielskim płynnie w mowie i piśmie,
  • posiadasz praktyczną znajomość Office 365,
  • jesteś absolwentem lub studentem na kierunku związanym z zarządzaniem / zarządzaniem projektami / rozwojem oprogramowania lub pokrewnym,
  • łatwo nawiązujesz kontakty ze współpracownikami,

to serdecznie Cię zapraszamy na staż w Inter Cars! Zapewnimy Ci warunki do rozwoju, szeroką perspektywę na biznes, ciekawe zadania i indywidualną opiekę managerów na wysokich stanowiskach kierowniczych w firmie!

DOŁĄCZAJĄC DO NASZEGO ZESPOŁU:

  • zdobędziesz umiejętności i doświadczenia w obszarze organizacji i zarządzania pracą w dziale zajmującym się rozwojem oprogramowania,
  • poznasz od strony praktycznej procesy i narzędzi,
  • będziesz współtworzył dobre praktyki.

ZADANIA STAŻYSTY:

Stawiamy na samodzielną pracę naszych stażystów i niezależność we wspólnie ustalonych ramach. Będziesz odpowiadać za poszczególne zadania w obszarach:

  • wsparcia zespołu iPMO w działaniach związanych z zarządzaniem projektami w organizacji:

– działania backoffice (wsparcie narzędziowe – JIRA, Sharepoint, Office, Adonis itp.)

– działania organizacyjne – organizowanie pracy w projektach pod kierunkiem doświadczonego PMa.

Liczymy na Twoje świeże spojrzenie. Ale spokojnie – nie rzucimy Cię na głęboką wodę! Będziesz mieć indywidualnego opiekuna, a poziom stażu będzie dostosowany do Twoich potrzeb.

Zgłoszenia kandydatów z doświadczeniem uchodźczym lub migracyjnym będą rozpatrywane w pierwszej kolejności.

Rekrutacja zakończona

Jesteśmy największym dystrybutorem części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych na rynku Europy Środkowo – Wschodniej. Oferujemy Tobie realizację ambitnych, technologicznych wyzwań w międzynarodowym środowisku. Posiadamy ponad 240 oddziałów w Polsce i drugie tyle w Europie, jesteśmy właścicielami motointegrator.pl Chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na www.intercars.eu