INTER CARS
Eksport z Filii Krajowych
Stażysta w Dziale Eksportu z Filii Krajowych

Miejsce
Warszawa
Czas
do ustalenia (w okresie cze-wrz)
3500 zł / m-c

IDEALNY KANDYDAT TO:

  • osoba studiująca na kierunkach ścisłych lub tegoroczny maturzysta uczący się na profilu matematycznym lub informatycznym. Poszukiwanego kandydata cechuje umiejętność analitycznego myślenia.

CEL / PROGRAM STAŻU:

Celem stażu jest możliwość zdobycia doświadczenie zawodowego w dynamicznie rozwijającym się dziale Eksportu. Nauka pracy na dużych zestawach danych (analizowanie, przetwarzanie danych, uzupełnianie informacji). Wykonywane zadania zostaną wdrożone do realizacji, tym samym kandydat będzie miał realny wpływ na działanie grupy eksportowej.

ZADANIA STAŻYSTY:

  • Wykonywanie analiz sprzedażowych na różnych poziomach dokładności,
  • Analiza cenników rynkowych.
  • Praca na dużych bazach danych.

Zgłoszenia kandydatów z doświadczeniem uchodźczym lub migracyjnym będą rozpatrywane w pierwszej kolejności.

Rekrutacja zakończona

Jesteśmy największym dystrybutorem części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych na rynku Europy Środkowo – Wschodniej. Oferujemy Tobie realizację ambitnych, technologicznych wyzwań w międzynarodowym środowisku. Posiadamy ponad 240 oddziałów w Polsce i drugie tyle w Europie, jesteśmy właścicielami motointegrator.pl Chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na www.intercars.eu