INTER CARS
Audyt Wewnętrzny
REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

Miejsce
Warszawa
Czas
4 miesiące (maj-sierpień/do ustalenia)

Staż w naszej firmie odbędziesz pod okiem indywidualnego opiekuna, a poziom stażu będzie dostosowany do Twoich potrzeb.

IDEALNY KANDYDAT:

  • absolwent/student ostatniego roku studiów w zakresie finanse, rachunkowość, zarządzanie,
  • zainteresowanie szeroko pojętą tematyką optymalizacji procesów, audytu wewnętrznego, ryzyk i corporate governance,
  • wiarygodność oraz wysokie standardy etyczne,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (przynajmniej w piśmie)
  • znajomość pakietu MS Office (xls, ppt) – kompetencje analityczne, otwarty umysł i umiejętność łączenia faktów.

MILE WIDZIANE:

  • mile widziana specjalizacja lub przedmioty na studiach w zakresie audytu, kontroli wewnętrznej lub zarządzania ryzykiem,
  • duży plus za certyfikaty CIA, ACCA, CIMA, CRMA, itp. (nawet w trakcie) lub studia podyplomowe w analogicznym zakresie,
  • mile widziane pierwsze doświadczenia zawodowe oraz chęć rozwoju kariery w tym obszarze.

DOŁĄCZAJĄC DO NASZEGO ZESPOŁU:

  • zdobędziesz praktyczne doświadczenia biorąc udział w zadaniach audytowych,
  • będziesz uczestniczyć w projektach doradczych w zakresie usprawniania kontroli wewnętrznej i zarządzania ryzykiem,
  • możesz liczyć na wsparcie doświadczonych audytorów.
  • po zakończonym stażu masz szansę przedłużenia współpracy na stałe.

ZADANIA STAŻYSTY:

  • wsparcie planowania audytu i research zagadnień problemowych,
  • procedury/regulacje wewnętrzne, akty prawne, opracowania branżowe (np. IIA, COSO, ACFE),
  • pomoc w analizie danych, testach kontroli, weryfikacji dokumentacji źródłowej,
  • udział w spotkaniach audytowych (walktrough, wyjaśnianie rozbieżności, statusowanie i wsparcie wdrożenia rekomendacji),
  • pomoc w opracowaniu wyników audytu (np. przygotowanie prezentacji z podsumowaniem obserwacji).

Zgłoszenia kandydatów z doświadczeniem uchodźczym lub migracyjnym będą rozpatrywane w pierwszej kolejności.

Rekrutacja zakończona

Jesteśmy największym dystrybutorem części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych na rynku Europy Środkowo – Wschodniej. Oferujemy Tobie realizację ambitnych, technologicznych wyzwań w międzynarodowym środowisku. Posiadamy ponad 240 oddziałów w Polsce i drugie tyle w Europie, jesteśmy właścicielami motointegrator.pl Chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na www.intercars.eu